Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tip zselé műkörömnél miért...

Tip zselé műkörömnél miért válik el a tipp a zselétől a köröm végénél?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
pff ez jó kérdés! velem ilyen még sosem volt! talán gagyin csinálta meg a körmös! Váltsd le! :)
2009. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenről most hallok először, nem a saját körmödre és a zselé rétegre gondolsz ami fellevegősödik?
2009. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem...a köröm végénél a tippről feljött a zselé:s
2009. jún. 29. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok. A műkörmösöd nem bolyhosította jól fel a tippet. Válts körmöst, szerintem.
2009. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, csatlakozom az előző hozzászólóhoz. Ha nincs picit megreszelve a tipp felülete és fényes marad, akkor nem tud "belekapaszkodni" a zselé. Ezért vált fel a tippről. Fordulj olyan szakemberhez, aki nem most kezdte a szakmát és tud pár okosságot már a műkörömépítésről. Valószínűleg kezdő körmössel volt dolgod.
2009. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

2.vagyok.

Én is most fejeztem be a sulit, vagyis kezdő vagyok, mégis tudom, hogy mitől van és mit nem jól csinált meg. Nem függ össze a két dolog, hogy valaki kezdő és akkor szarul kell, hogy megcsinálja. Egy tapasztalt is ugyanúgy elcseszheti a körmöd.

2009. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Műkörmös vagyok én is és a legvalószínűbb sztem ,h nem húzta a tip elé az anyagot a körmösöd.
2010. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!