Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen időközönként rúzsoztok-...

Milyen időközönként rúzsoztok-szájfényeztek újra egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Nekem egyik sem tart túl sokat. Suliba járok, és nekem fura csak úgy fél óránként előkapni a tükröt, hogy újraruzsozzak. Látatlanban még a szájfényt is félek felkenni, mert mindig a szám szélénél kicsit kimegy, és az nem szép. Ötletek? Ti hogyan csináljátok?
2012. máj. 30. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

én minden óra végén szoktam:D

Nincsenek vele gondjaim :D

2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sehogy.

órára minek a rúzs?

2012. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindig száraz a szám, és az ajak ápolókat mindig leszedem, és akkor újra kiszárad a szám :D

és mert szeretem:D

2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
arra még nem gondoltál, hogy ettől a sok szartól szárad ki?
2012. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nyáltól szárad:)
2012. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amikor eszembe jut kirúzsozom/szájfényezem :) attól függ hol vagyok, ha buliban, és iszok vmit akkor lejön, olyankor elég gyakran.

kimegyek wcre, vagy akár mások előtt. én oda vagyok a rúzsokért, és ez egy pótcselekvés nálam...

amúgy megy mostmár tükör nélkül is. gyakorolj :)


ha nem akarod olyan gyakran akkor tartós rúzs, vagy olyan filc, bár ha az kiszárad elég gázul néz ki sztem!

2012. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!