Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltatni szeretnék nyelv...

Csináltatni szeretnék nyelv piercinget, de sok mindent olvastam róla és elbátortalanodtam egy picit. Milyen " veszélyei" vannak egy nyelvpiercingnek? Nagyon fáj amikor csinálják? És utána nagyon befolyásolja a beszédet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
1x élsz.Ez meg kivehető.
2009. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Annyira veszélyes csak, hogy rosszul szúrják életed végéig nem fogod érezni az ízeket.

Baráti körben is soknak van, engem pl halálra idegesít mikor a fogunk húzgálják a piercinget.

De ez csak az én véleményem.

2009. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy butaságot írt az előzö válaszoló. Nekem 4szer szúrták a nyelvemet, mert valami miatt mindig ki kellett vennem, de nem azért mert baj volt vele! Hülyeség, ha rosszul szúrják nem érzel ízeket! Egyáltalán nem fáj, amikor átszúrják, mivel teljesen le van érzéstelenítve! Nem érzel semmit. Utána fáj egy őicit, de ki lehet birni. Nagyon jó érzés, én most fogom visszarakatni 5-szörre. Ha betartod, amit be kell, nem lesz semmi baj.
2009. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ajakpiercingem és a piecinges mondta, hogy ilyen veszélyes vannak a nyelvpc-nek.

Köztudott, hogy a nyelv tele van ízlelőbimbókkal és igenis maradandó károsodást okoz.

2009. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő helyre mész, tehát okleveles,tapasztalt piercingeshez, akkor nem fogja elszúrni. Amikor csinálják,tényleg nem fáj, mert leérzéstelenítik. Utána kb. egy hétig érzékeny,de nem fáj nagyon. El fogja mondani neked a piercinges,mit kell utána csinálni, és akkor nem lesz semmi baj. Egyébként nekem csak fertőtlenítős cukrot kellett szopogatni, annyi elég volt,semmi bajom nem lett. Veszélye igazából nincs, mert ha szakember csinálja, jól ráhúzza,tehát nem tudod lenyelni. A fogadat nem tudod kitörni vele,csak ha extrém béna vagy, és az sem igaz,hogy zavar a beszédben. Kicsit zavar,ameddig nem megy le a nyelved dagadtsága. Utána minden jó. És ami a legjobb, hogy ha nem tetszik, megunod, akkor egyszerűen kiveszed és beforr. Szerintem ha tetszik és szeretnéd,csináltasd meg,max buksz pár ezrest.
2009. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem van nyelvenbe.én westendbe csináltattam,7 ezerért (ezt csak azért írom mert egy lepukkant helyen inkább ne csináltasd)egy picit kellemetlen volt mikor átszúrta,de egyáltalán nem fájt.utána pedig egy nap volt az amikor pöszén beszéltem (nagyon vicces volt :D)Reggelente kicsit fájt és húzodott a nyelvem.ezenkivűl szerintem más nem volt.jah és am a veszélye?:a fogaid tönkre mehetnek mert hozzá ér.és lepattoghat.az pedig hogy ha rosszúl szúrják át és nem érzel ízeket teljesen igaz.
2009. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer rosszul szúrták (egy kezdő csaj csinálta), hallottam, ahogy recseg a nyelvem, miközben szúrja át, és éreztem minden milliméterét. Eléggé begyulladt utána, vérzett is, de még mindig érzem az ízeket... Hülyeség!
2009. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akinek lassan, és kicsit fájdalmasan gyógyult meg a nyelve..annak megérte megcsináltatni? Nem bántátok meg ennek ellenére sem?
2009. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megérte!Én még az 5.napon is szenvedtem.Hálistennek nem vettem ki.
2009. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!