Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megéri igazi,...

Szerintetek megéri igazi, eredeti parfümöket használni, mint pl D&G és Chanel vagy megteszi a hamisítványuk is és olcsóbb társaik?

Figyelt kérdés
Régóta használok nem eredeti, de annak kikiáltott és jóval olcsóbban beszerezhető parfümöket, ilyen pl D&G Rose The One. Eddig elvoltam velük, naponta többször is fújtam, de most úgy érzem jobban megérné egy tényleg bizonyítottan eredeti, ami ugye drágább is sokkal, ezért nem tudom, hogy beruházzak-e egy tényleg eredetire vagy használjam a koppintásokat, melyeket többször fújok magamra, frissítem így tovább érződik. Eredetiből lehet elég lenne reggel 2-3 fújás és egész nap tart, tényleg nem tudom melyik érné meg jobban. Segítenétek? :$

2012. jún. 27. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a hamisítványokkal, hogy bőrirritációt okozhatnak.Az én bőröm például eleve érzékeny, ekcémás is vagyok, úgyhogy biztos nem fújnék magamra ismeretlen eredetű parfümöt. Nemrégiben egy riport is volt erről, hogy milyen bőrbetegségeket okozhatnak a rossz minőségű, hamisított parfümök, úgyhogy én nem kockáztatnék a helyedben. Vegyél eredetit, de add alább, nem kell d&g meg gucci meg k.rvaanyja.. minek? Semmivel sem finomabb az illatuk, mint a kisebb márkáké.
2012. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kell eredeti D&G -t venni szerintem,vagy Nina riccit meg ezeket 15 ezer ft körül.

Vannak eredeti parfümök amik jók is 2 ezer ft-tól 6 ezerig is ami középárkategóriás de mégse patkányvizeletet fújsz magadra.(Ugye volt belőle anno botrány,azóta nem vettem,nem tudom te hogy bírod)

Pl: Puma,Adidas,B.U,Naomi Campbell,Espirit stb. Amik teljesen jók.

Én B.U. Free Spirit-et használok most 50 ml 3 ezer ft és nagyon jó,tartós is,és igen jó üditő,nyárias illata van:) Most jött be a piacra,erre vadásztam 1 hónapig:)

2012. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem kb 2-3 ilyen parfümöm is van, nem okoz irritációt, nem érzékeny a bőröm, de szeretnék egy D&G The One eredetit és hát ha hamisat veszek akkor azt is mindig újra kell fújni, meg azért az illatuk sem 100%-ig megegyező :( az eredeti viszont nagyon drága 75ml netes oldalakon 15000 Ft ilyen parfüm honlapokon ahol tuti eredeti, mert ismerem, de akkor is, douglasba meg kb dupla annyi :(
2012. jún. 27. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:

de ha neki pont a Nina Ricci 15ezres illat (ami már az 50ml ár) tetszik? nekem pl ilyen parfümöm van. több mint egy éve használom. reggel elég 2-3 fújás és sokan megdicsérik, hogy milyen jó illatom van.

Nem tudom meddig elég egy hamisított parfüm, de biztos nem egyszer kell az embernek magára fújnia egy nap, hogy érezni lehessen.

2012. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolúdt megéri az eredetit választani! Sajnos a saját bőrömön tapasztaltam, hogy a hamisítvány mennyivel silányabb. Bőtüneteim nem voltak, de borzasztó fejfájásom lett tőle! Visszatértem az eredetihez, mert igaz hogy drágább, de legalább nincs tele mindenféle sz*rral.
2012. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az eredetire szavazok. Sokféle kamum volt már, és "táncolni" lehetett a különbséget. Soha nem fog egyezni az eredeti és a kamu, még ha "jobb" kamuról is van szó. Kifújáskor elég nagy a hasonlóság, de míg az igazinak van egy jellegzetes alakulása a bőrön az órák alatt, addig a kamu mindig átmegy valami ocsmány szagba. Vagy fél óra után már semmit se érezni, de ez még a jobbik eset.
2012. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt hamis parfümöm.. egy időután wc illata volt :D :S úgyhogy dobtam ki a kukába. egy eredeti mindenképp megéri.
2012. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!