Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés
locamotiv nevű felhasználó kérdése:

Pár napja raktam be egy 4mm-et fültágítót és még mindig gennyesedik . Megvárjam még abbahagyja és aztán rakjam be a következőt vagy berakhatom miközben gennyes? Pls normális kommenteket

2012. júl. 12. 00:08  Privát üzenet  

A válaszok
Várd meg.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. júl. 12. 06:56 Privát üzenet
várd meg. nálam is így volt 3mm-nél. amikor elmúlt folytattam és már 8mm-nél vagyok:D

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. júl. 14. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A köldökpiercingem kb 2hetes. Még mindíg gennyes, és ferde. Ez normális?
5 napja van kölök pc-m és minden nap kezelem octenisept spray-vel. Normális hogy be van gyulladva és gennyes?
Három napja lett szúrva a fülem, azóta néha fájogat és nem bírok oldalt feküdni, mert akkor istentelenül fáj. Normális? Amúgy nem piros, nincs begyulladva, nem gennyes.
Piercinget lövettem 2 napja, és most még piros körülötte és gyulladt. Nem mertem szúratni, mert azt mondták az fáj. Szerintetek normális, hogy 2 nap után még gyulladt, és...
Sos! Kb. : 1hete van köldök piercingem, ami eleinte begyulladt, aztán valamennyire elmúlt, de most párnapja megint begyúlladt, olyan mintha gennyes is lenne! Ez normális? Ui. :...
3 napja van köldökpiercingem. Normális ha piros és bévül talán picit gennyes és néha viszket?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!