Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám kihangsúlyozni...

Hogyan tudnám kihangsúlyozni a számat, ha inkább a természetességet szeretem, és a rúzsokat/szájfényeket nem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha telt ajkaid vannak, akkor ajakbalzsam, vagy krémezd be egy kicsit. én is így szoktam :D
2012. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Színezett ajakápolók
2012. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha pl. a rúzs és szájfény állagát nem szereted, akkor próbálj ki egy lip tintet. Ez olyan, mintha nem is lenne semmi az ajkadon, de szép színe van. Viszont szárítja a bőrt kicsit, ajakápoló megúszhatatlan mellette (ha azt se tolerálod)
2012. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is ilyen, nem szereti a rúzst, szájfényt. Ő egy sima ajakápolót használ, ami tuti bevált neki és nagyon jól hidratálja az ajkát. Állítom, hogy egy jól bevált ajakápoló sokkal többet ér, mint egy rosszul megválasztott vagy használt rúzs vagy szájfény.


Régebben én is utáltam a rúzst és a szájfényt, a szájfénytől pl. idővel a szám 3 centis körzetben csillámos lett. :DD Végül megtanultam használni a rúzst, s ma már szeretem. Igazából észre sem veszem, hogy van rajtam rúzs.

Elslő lépésként hidratálom az ajkaimat és várok egy kicsit, hogy beszívja az ajakápolót a szám. Utána felviszem a rúzst a számra, szépen elkenem egy ecsettel, majd egy zsepire harapok a számmal, így a fölösleges rúzs lejön. Végül még egy picit megigazítom a rúzst az ecsettel, ha szükséges és kész is.

Szerintem ez a módszer egy próbát megér, ha pedig végképp nem jön be a rúzs és a szájfény, használj színezett ajakápolót, ez természetes, szép színt ad az ajkaknak és ápol is. :)

2012. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!