Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlnátok erre a helyzetre...

Ajánlnátok erre a helyzetre az újra divatba jövő vastag keretes szemüveget?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam: ( [link] Files. Wordpress.com/2010/05/szemuveg. Jpg)

5 éve van tipikus "kocka"szemüvegem... ismerkedésnél ez igen nagy hátrány,mert egyből azt hiszik,hogy kb egész nap a gép előtt ülök és így nehéz bebízonyítani ,h mégsem.Anyutól örököltem a rossz szemem,nos és ő megtartotta a régi rendes SZTK-s szemüvegeit,na és egyet kettőt fölpróbáltam és egész jól állt azt mondták :D (már ,ha az állhat jól),ezért gondoltam erre a szemüvegre.... amúgy az arcom az nem ovális alakú,hanem inkább kerek,nemtudom csak elmondtam :D de viszont azt sem akarom,hogy azt gondolják h úrifiú vagyok,vagy ilyesmi,mert nagyon messze áll tőlem... Fiú/17


2012. aug. 31. 01:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt a link rendesen: [link]

ez is mutatja,hogy nem vagyok nagy számítógépes :D

2012. aug. 31. 01:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom senkinek sem ezt a ronda divatszemüveget, azért kezdte hordani minden tinipitsa mert ilyenben járt valamelyik szerencsétlen tinisztár... komolyan te is ezek a Hannah Montana meg Justin Bieber utánzók sorába akarsz lépni? Nekik sem állt jól ez a szemüveg, a vastag fekete keret iszonyúan sokat ront az arcvonásokon... de ezt egy fiúnak magyarázhatnám órákig... a lényeg hogy valami vékony és divatos keretet keress, vagy hordhatnál kontaktlencsét is. Azok a legelőnyösebbek mindenkinek.
2012. aug. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van és nem vagyok se tini se p*csa.Egyszerűen szeretem hogy nem egy vékony csíkba látok mint a régi szemüvegemmel.Szerintem nyugodtan hordhatod!
2012. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem simán, nekem tetszik az ilyen szemüveg a pasikon.

efotton láttam egy srácot ilyen szemüvegbe és olyan jól állt neki h "beleszerettem" :D

19/L

2012. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kontaklencsét biztosnem! Kb. 40 éves koromra vak lennék... háát akkor sztem kipróbáljuk :D aztán,ha nem vernek meg minden nap ,csak minden második nap az utcán a szemüveg miatt ,az már siker :D
2012. aug. 31. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!