Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iskolába fekete szemhéjfesték...

Iskolába fekete szemhéjfesték az egész szemhéjra nagyon durva?

Figyelt kérdés
Nem konzervatív a suli, szóval megengedett a smink, csak úgy átlagosságban kérdezem, nem durva-e nappalra fekete szemsmink. Nem olyan pandás sminket szeretnék, csak sima szépet.

2012. okt. 9. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a színtől függ, hanem a smink stílusától. Nem mindegy, hogy [link] , vagy [link] . Semmivel sem jobb/rosszabb egy fekete szemhéjpúder, mint egy zöld, ha ízlésesen, és korodnak megfelelően van elkészítve a smink.
2012. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 évesen elég durva, 17 évesen már szerintem lehet. De persze nem ilyen odakenem a feketét oszt kész szinten... az alapból gáz.
2012. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg durva...de igazából tényleg attól függ, hogy hogy van megcsinálva...az én sulim se konzervatív, a kedvenc színem a fekete, és általában nagyon erősen kihúzom a szememet, jó vastagon feketével...viszont az egész szemhéjamat nem festem be rá, mert szerintem az undorító...(viszont, hogy ha a fekete mellett használsz pl nagyon sötét vagy grafit szürkét, úgy már szép is lehet akár..)
2012. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!