Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszik ez a karkötő?...

Nektek tetszik ez a karkötő? Viselnétek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 21. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én láttam ilyet élőben,mert egy ismerősöm is csinált a dobozos üdítők nyitójából. Lehet hogy képen jól néz ki, de valóságban nem. Nagyon látni hogy nyitókból van, és nem szép..Így biztos vagyok benne hogy nem hordanám semmi pénzért. Szívesebben hordok inkább gyöngykarkötőket mint ezt.
2012. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:| Köszönöm.. Azért én megpróbálom, hátha.. :)

Csak kíváncsi vagyok, hogy másoknak tetszik-e.

2012. okt. 21. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik és már gyűjtögettem is néhágy pöcköt hozzá, pirosakat. El fogom készíteni, ha összegyűl annyi.
2012. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszik, én fülbevalót csináltam régebben ezekből:D
2012. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hopeyou válasza:
Nekem tetszik, és már barátnőm is csinált ilyet. Szívesen hordanám, mert egyedi. Az, hogy másnak meg nem tetszik téged ne befolyásoljon, nyugodtan készíthetsz ilyen karkötőt. :)
2012. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dorka803 válasza:
Nekem tetszik és gyűjtöttem is de amikor apumtól elkértem egyet nem adta oda és azt mondta hogy ne gyűjtsem mert felsérti a kezemet de unokatesómnak van és még nem sebes a keze szóval...
2012. okt. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!