Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves lány vagyok. Szerintet...

13 éves lány vagyok. Szerintetek hány éves kortól lehet elkezdeni sminkelni, a hajvasalás korai?

Figyelt kérdés
Most csak max szempilla spirálozni szoktam, meg labello, de az nem árt:) A hajamat pedig heti 2szer max 3szor szoktam vasalni, mert ha kimosom nagyon hullámos, és dús, és az nagyon csúnya nekem, mert kb vállamig érő hajam van. A sminkre pedig max egy kis szolidra gondoltam, de szerintem még most korai lenne, mert nem szeretném hogy holmi kis rbnc-nak gondoljanak, mert nem vagyok az:S Csak kérdezem, hogy Ti mikor kezdtétek el magatokat sminkelni, Lányok?:)

2012. nov. 2. 23:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem, hogy természetesen 7.-es vagyok:D
2012. nov. 2. 23:05
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
én 16 évesen kezdtem el úgy igazán,addig max. havonta 1x-2x szempillaspirál
2012. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a 15 éves kor megfelel, én a nyáron kezdtem el sűrűbben, de suli kezdéskor abba kellett hagynom mert nálunk nem engedik, azóta néha hétvégente szoktam magamat kisminkelni. A te korodban is csináltam, de csak gyakorlás, próbálgatás céljából és mindig valamelyik szünetben (nyári, őszi téli, tavaszi. 15/L
2012. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Hát...A szempillaspirál az nem annyira gáz meg a labello se annyira.Én csakis ezt a kettőt használom de ezeket se minden nap mert reggelente nagyon lusta vagyok...:D Szerintem ezek még szépek.

De a hajvasalásról csak annyit tudok mondani, hogy 10-15 év múlva majd rájössz, hogy tönkretetted a hajad.A hajvasalás nem korai (...) ha nem viszed túlzásba bár én csak egy héten egyszer vasalnám ki.Mondjuk nem tudom milyen állapotban van a hajad


16/L

2012. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Vasalni minek? Most úgyis a hullámos/göndör haj a divat, örülj, hogy neked ez megadatott.
2012. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Én 13 éves koromban...de nekem emögött komoly lelki okok álltak (utáltam magamat, és menekülni próbáltam magam elől és jól esett, hogy a tükörben nem engem látom...)

Viszont most, hogy lecsillapodott bennem az öngyűlölet, azt kell mondjam korai volt még...viszont a hajamat mindennap vasaltam...meg is látszik rajta...nagyon durván megritkult -.-"

2012. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
hát ha hajat is vasalsz, használj hővédő sprayt...
2012. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)A hajamra pedig természetesen használok spray-t is és szilikon gél-t is.
2012. nov. 3. 00:43
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Akárhány éves vagy, mindig a természetes szépség a legszebb! :)
2012. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

A hajvasalás nem korai, hanem hülyeség. A hajadat meg növeszd meg mert a hosszú hullámos hajnál nincs szebb.

14-15 éves kortól meg a pici smink belefér mégis látják hogy foglalkozol magaddal de nem viszed túlzásba. Ajánlom a csillogó szemhéjtust, DM-ben lehet kapni. Borzasztó egyszerű használni mégis csinos hatást kelt. mellé szájfény szempillaspirál és kész is a csoda.

2012. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!