Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon piercing szúrás? / lent/

Otthon piercing szúrás? / lent/

Figyelt kérdés

Szeretnék egy monroe piercinget szúrni magamnak.. megvan hozzá minden .. csak arra lennék kiváncsi ,hogy eltalálhatoke olyan pontot ami valamilyen érzékszervemre káros hatással lenne? mert azt hallottam fülnél a látást károsíthatja ha rossz helyen találjuk el..


nem kérek kioktatást..csak segítséget!

/azért nem piercingesnél csináltatom,mert 1 nagyon drága.. 2 az itteni piercinges állítolag béna is..


2009. aug. 12. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
monroe piercing a száj fölött van.
2009. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele ,hogy ott van.. =).. arra vagyok kiváncsi ,hogy ott vannak-e olyan pontok.. amit ha eltalálok.. érted??.. xd
2009. aug. 12. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem nincs, nekem is ismerőseim szúrják a haverjaiknak! csak nyugottan:D nekem is kiszúrhatnád, megköszönném xDDD
2009. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:DDD hát ha nekem sikerül.. és nem laksz messze.. akkor szívesen xdd:DDD


és köszi a segítséget:D

2009. aug. 12. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Hallottam már olyan rémtörténetet, hogy az arcon olyan ideget talált el az illető szúrás közben, aminek köszönhetően lebénult a fél arca..

Szerintem inkább spórolj egy kicsit és menj el egy piercingeshez. Mivel azt mondtad minden megvan hozzá, csak a szúrás árát kell kifizetned. Kb 5000 Ft! Ha az ottani piercingesben nem bízol meg, menj máshova!

Én inkább összegyűjteném rá a pénzt a helyedben....

Másrészt milyen tűt szereztél be? Horgas tűt? Milyen érzéstelenítőt? Fertőtlenítő? A piercing szilikonos és a szára nem túl vastag? Jó lesz a tű vastagsága?

Ezek sem olcsók.. ha az erre szánt pénzt félretetted volna, már közelebb járnál az 5000 Ft-hoz..


Ez nem minősül kioktatásnak, inkább csak tanácsnak! :)

2009. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nembénulhat le 2 kis pont szúrástól az egész arca, száj felé biztosan nem... ezer egy emberből pont ő lesz az akinek lebénul?de ő tudja, hát gyüjtsd össze ha nagyon félsz. eleve azok szúrják, ha már magabiztos vagy. de ha megnézed,youtubeon is maguknak szúrja nagyon sok ember, még poénból is és semmi bajuk nincs...
2009. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ez a lebénulás elég ritka...igaz nem én csináltam, hanem egy barátom. =) de nem pc-s. Orrba és ajakba csinálta alul. :) sztem nincs semmi kockázata, ha nem félsz a tűtöl! :D (mert én félek. de van 3pc-m. :D)

Üdv. és sok szerencsét!

16/L

2009. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátom szúrt Monroe-t :) Semmi baj nem volt vele. Remélem neked se lesz, sok sikert!
2009. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ez a bénulás elég hülyeség én már vagy 7x csináltam pc-t a számnál mert sose tudtam pontosan belőni és még mindig mozog mindkét pofim... Egyébként tényleg jobban megérné pc-shez menni ha csak magadnak akarod csinálni mert tényleg előkell készülni rendesen nemlehet zsákvarró tűvel v vmi oké h olcsóbb meg minden de nagy a fertőzés esélye és az érzéstelenítőt már nem kapni vény nélkül a krém meg szunyogcsípésre elég :)
2011. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én először piercingesnél csináltattam, de nagyon gyönyörűen elcseszte, mert ferde lett benn a piercing (nekem is monroe). aztán ki kellett vennem egy felvételi miatt és rá 2 napra már be is nőtt (több, mint fél évig volt bent pedig)aztán kiszúrtam magamnak. aztán szúrtam egyet a szám alá is. meg köldökbe is, aztán ígyfék. lidokainkrémet még lehet venni vény nélkül. tű meg a legvastagabb injekciós tűt veszel a patikában 15 Ft db-ja. piercinget először hosszabb szárút vegyél, mert be fog dagadni és kb 3 hét után már kicserélheted rövidebb szárúra is.
2012. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!