Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen időközönként és egyszer...

Milyen időközönként és egyszerre mennyit tágítsam a fülemet?

Figyelt kérdés
3 napja elkezdtem tágítani a fülem, 3 mm-nél tartok most és 15 mm a cél. Ez mennyi időbe telik? Nem vagyok türelmetlen, csak gondolom ahogy egyre nagyobb lesz nem tehetek be naponta nagyobbat, és nem akarom hogy elszakadjanak a szövetek vagy ilyesmi. Mennyit várjak 2 tágítás között? (házilag csinálom, nem rendes fültágesszel)

2012. nov. 8. 18:48
 1/2 anonim válasza:
Én is most fogom kezdeni a fültágítást de tudok róla egy s mást a haveroktól szerintem 1-2 napot várj és csak 1 mm max ha nem bírsz várni 2mm-et tágíts rajt különben szétszakadhat a fülcimpa.
2012. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

attól függ hogy bírja-e a füled mert pl nekem bírja én csigával 2 hét alatt 8mm-re tágítottam problémamentesen a fülem

nemtudom házilag miylen de ha bírja a füled akkor szerintem ugy is megy de ezt te érzed

2012. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!