Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A L'Oreal szemhéjtus eltűnt a...

A L'Oreal szemhéjtus eltűnt a piacról?

Figyelt kérdés
Éveken keresztül használtam az arany dobozosat, illetve a carbon blacket, és mostanában sehol nem lehet kapni. Az egyik illatszer üzletben az eladó sejtelmesen megjegyezte, amikor kerestem, hogy már nem is lesz. Én ezt nem értem. A legjobb tus volt. Nagyon sokfélét kipróbáltam.
2012. nov. 8. 22:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Nézd meg a Mo Loreál oldalon van-e ha ott nincs akkor sehol sem fogsz találni.
2012. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a legjobb tus volt, én is éveken keresztül használtam. Még augusztusban írtam facebook-on a L'Oreal Magyarországnak, ahol azt írták vissza, hogy kivonták a forgalomból. Én is nagyon sajnálom.
2012. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben én is megkérdeztem, és ezt válaszolták:


"Az Ön által keresett L’Oréal Paris Superliner szemhéjtus forgalmazását megszűntettük, így sajnos nem tudok Önnek olyan drogériát, illetve üzletet ajánlani, ahol biztosan megtalálhatná a terméket.


A termék megszűntetését, forgalomból való kivonását minden esetben alapos kutatások, és marketing megfontolások előzik meg. Cégünk arra törekszik, hogy mindig a legújabb innovációkat tartalmazó, a fogyasztók igényeinek és elvárásainak legjobban megfelelő termékeket kínáljon."


Ebben csak az a furcsa, hogy akkor lennie kellene már valami sokkal jobb helyettesítő terméknek a piacon, ami viszont NINCS!!!

Ez több mint gyanús. Az én gondolatom az, hogy valami egészségre ártalmas anyagot találtak a tusban, és gyorsan kivonták, mielőtt még valaki feljelenti őket, és kártérítést kell fizetniük. Az biztos, hogy sunnyognak!!!

2012. nov. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!