Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Páromnak szeretnék csajos...

Páromnak szeretnék csajos órát venni. Pár példa jó lenne. A lényeg, hogy rozsaszin legyen. Arra gondolok ami mostanában divatos a nagy kocka órák asszem? De nem az a sima műanyag vagy az nem ciki semmi márkája? Árba mondjuk max 10. 000FT-ig mehet

Figyelt kérdés

Ilyesmi divatos?

[link]


2012. nov. 17. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


internetről lehet rendelni(jofogas.hu, azt hiszem de nem biztos) és 3 ezer volt még mikor én vettem, azóta vett tesóm a barátnőjének egy fehéret, meg egyik haverom az ő barátnőjének már vett egy fehéret meg egy rózsaszínt is, annyira megtetszett nekik az enyémről :)

Ha ilyen a stílusa, merem ajánlani mert nagyon jó, kényelmes és strapabíró is!

2012. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezek esetleg?

[link]


[link]

2012. nov. 17. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a szilikon óra mostanában nagy divat :D mindenféle színben van pesten aluljárókba mindenhol megtalálható illetve plázákban is de ha nem vagy pesti óraüzletben. 2000-2500ft ért lehet venni :D [link]
2012. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik a tucat stílusa amit te linkeltél,nekem ilyesik jobban tetszenek és mégis "csajosak":)


[link]


[link]


vagy ha muszáj rózsaszín:)


[link]

2012. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyi idősek vagytok, mondjuk én a műanyag/szilikon órákat általános iskolában hordtam, azóta csak fémet (max fesztiválozni vennék fel, buliból műanyag órát). Szerintem ezek a "férfias" fazonok a legdivatosabbak manapság, a legnőiesebb lányokon is nagyon jól mutatnak, ha pedig rózsaszín, akkor legyen a rose gold szín!

pl. [link]

2012. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amit a kérdésedben linkeltél, az nagyon tetszik, de az előttem válaszoló által linkelt órák is nagyon szépek (és azokat szerintem 5 év múlva is hordhatja)
2012. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!