Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A bőröm színe épp szinte...

A bőröm színe épp szinte fehér. Ha átlépek egy hideg szobából egy melegbe, nagyon piros lesz az arcom. Fordítva is ez van. Az arcom teli van pattanással, és ezt szeretném elfedni púderrel, de a hőváltozások miatt ez lehetetlen. Tanács?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Az én bőröm is nagyon fehér és pattanásos. Én a garnier BB krémet használom nem roncsolja a bőrt mint az alapozók de nekem hatásos volt, emelett az arctisztító folyamatos hatása is sokat segétett, ebből is garniert használok nem maszkot hanem gélt amit bele kell dörzsölni a bőrbe. Remélem segítettem :)
2012. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen a bőröm. fehér, de pattanásos. Szerintem is bb krémet próbálj ki. viszont az első válaszolótól kérdem, hogyha tényleg nagyon fehér a bőre a garnier bb krém hogyhogy nem üt el tőle? nekem a világos árnyalat is látványosan sötétebb a bőrömnél, pedig szerettem nyáron
2012. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A BB krémet is lehet alapozóként kezelni (tulajdonképpen az is), tehát nem csak az arcot, hanem a nyakadat, a dekoltázsodat is le kell kenni vele, fokozatosan kell halványítani (jobban eldörgölni a bőrön) úgy nem üt el, és fixálni is lehet halvány púderrel, akkor végképp nem csillog és folyik el. Így lesz természetes hatású.

Nekem is fehér a bőröm, a light kicsit sötétebb a saját bőrszínemnél, szóval tudom miről beszéltek :)

Pattanátok ellen jó a Baba szappan, az szárít és a Nívea vagy a Bephanten. Emellett heti 2-3 alkalommal bőrradír, tonik.

Sok folyadékot kell inni, kerülni a cukros üdítpket, magvakat, sós rágcsikat.

2013. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!