Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ha van pasitok,...

Csajok! Ha van pasitok, használtok valami szájfényt, rúzst stb?

Figyelt kérdés
Én bármit kenek a számra, minden elkenődik még egy puszitól is. Pedig nem használok sokat.

2012. dec. 25. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak 200 Ft-os színtelen, szagtalan, íztelen ajakírt, amit árulnak a patikában. :)
2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájfényt szoktam, de nem gyakran. Rúzsom is van de csak bulikra szoktam magam kikenni vele de azt sem mindig. Sminkelni se sminkelem túl magam maximum szemceruza, alapozó és ennyi. Páromat nem zavarja ha nem vagyok kisminkelve, az sem ha kivagyok, csak ne legyen rajtam egy egész vakolat. Bár volt amikor kirúzsoztam magam poénból és éjszaka szanaszét puszilgattam élvezte is, de amikor reggel fölkelt az egész párnáján szétvolt kenve amit nem terveztem és amikor kiment wc-re akkor a hugára majdnem rájött a szívinfarktus anyját is jól megijesztette meg amikor belenézett a tükörbe ő is szépen meglepődött, én meg jót röhögtem a takaró alatt XD
2012. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor sem ha nincs. Zavar hogy van valami a számon :)

15/L

2012. dec. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor kerülendő a szájfény, elég bajos, ragad, kenődik stb, és a pasik sm igazán értékelik amikor ragadnak a szájfénytől. Inkább csak ajakápolót vagy világosabb rúzst:) De ez egyén függő is.
2012. dec. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Max ajakápolót, de ha együtt vagyunk akkor azt se. Jobban szeretem úgy megcsókolni :D
2012. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Otthonra semmit, ha kimegyek télen vagy ha nagyon száraz a szám színtelen ajakápolót.

Nagyon szeretem a rúzsokat, szájfényeket legjobban a pirosat, de ha a barátommal vagyok, inkább nem használom.

Egyrészt mert ragad, fog és kenődik, másrészt pedig mert nem tetszik neki.

Sminkelni sem mindig szoktam. Nem foglalkozik vele, ki vagyok-e festve, neki smink mentesen is tetszem.


19/L

2012. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rúzsból létezik olyan ami nem kenődik, gyakorlatilag lemoshatatlan is, 3-4 nap alatt szokott lekopni. 100ft-osban vettem. Azt használom néha. Meg ajakápolót, aminek kóla íze van, azt a barátom is szereti.
2012. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én nem szoktam,a barátom nem szereti ha ő is rúzsos lesz :D olyankor mindig a homlokomon puszil max,vagy az orromon :)

21L

2013. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam, használni mindent, de ha eszel-iszol, puszit adsz, akkor célszerű ajakfilcet használni, nekem az vált be :)
2013. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!