Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Barna szemhéjtushoz...

Lányok! Barna szemhéjtushoz és barna szemceruzához passzol a fekete szempillaspirál? És ehhez az összeállításhoz milyen színű szemhéjpúder illik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 13:07
 1/3 anonim válasza:

ha hozzá öltözöl akkor szerintem nem rossz de inkább a fekete tussal használnám

ehhez szerintem tehetsz barnát is és akkor ilyen dögös-csábító vagy nem tudom hogy mondjam de ha kicsit visszafogotabbat szeretnél akkor mondjuk pl. krémszínű szemhájpúdert használsz meg barnát és így lesz benne több árnyalat úgy hogy az orrod felé van a krémszínű aztán viszed bele a barnát és egy ilyen színátmenet lesz szerintem ezek a leggjobbak és erre fekete tus + spirál és így kúrva jó de mondom nem kell feltétlen krémszínűnek lenni csak azt mondom hogy tegyél bele ilyesmi színátmenetet ha visszafogotabbb külsőre vágys ;) remélem tudtam segíteni

2012. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod! :))
2012. dec. 27. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen színű a szemed.Én azt olvastam a fekete öregít ezért már nem merem kihúzni feketével a szememet.

nappalra nem biztos hogy jó a fekete tus ha szolid sminket szeretnél. Szerintem teljesen jó a barna tus ami lágyítja a vonalakat.Aranyos bronzos szemhéjpúderrel v.pezsgőszínű szerintem szép.Vagy kakaó barna a szemhéj külső részén belül pedig világosabb fényes szín.Persze attól is függ miylen színű ruha van rajtad.

2013. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!