Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig normális, hogy egy...

Meddig normális, hogy egy piercing kicsit piros és gennyezik?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja csináltattam köldökpiercinget. A felső lukkal semmi baj, az alsó piros egy kicsit és gennyezik. Nem durván és egyáltalán nem is fáj, azt olvastam, hogy többnyire ez normális. Nem tudjátok, hogy ez kb. mennyi ideig tart? Tavasz-nyárig elmúlik?

2013. jan. 3. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött mert nekem is volt és egy darabig normális,de ha több mint 2 hónapig gennyezik akkor vedd ki mert az azt jelenti hogy allergiás vagy rá nem bírja a bőröd a szervezeted ki dobja. Csúnya betegségekhez is vezethet.
2013. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Barátnömnek van köldökében és 2és fél honapig kinlodott vele aztán utánna annyira hejrejött h fel sem tünik már.
2013. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!