Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj az itthoni pc...

Yumi Zakuro kérdése:

Nagyon fáj az itthoni pc szúrás? Itthon milyen feltételek mellett tudok magamnak biztonságosan ajak pc-t szúrni?

Figyelt kérdés
Eszközök, hogyan sterilizáljam stb.

2013. jan. 5. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én szúrtam már pc-t másnak, de ne haragudj, nem ajánlom, hogy otthon magadnak fogj bele...
2013. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
pc-t szurkálok én is, csak néha a táp eléggé megráz.
2013. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
:DDDDDD
2013. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
hidd el, jobban megéri pénzt áldozni rá, és elmenni egy piercingeshez.
2013. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél a szádra valami fagyasztott dolgot 30mp-ig kb, és alig érzed.

Először szerintem rajzolj egy pöttyöt oda, ahol át akarod szúrni. Vegyél steril pc tűt (200ft körül van)

És ha már a szádban van a pc, akkor egyszerűen tegyél rá bármilyen fertőtlenítőt. Annyi hogy bedagad, max egy picit gennyezik.

És elég ha minden este bekened.

Ha nagyon vigyázni akarsz, akkor vegyél pc fogó csipeszt (írd be google-be , és rendeld meg:)..) de mondjuk van a westend-ben is :)


Egyik barátom piercingesnél szuratta, félre szúrták neki :D ha piercingesnél akarod szúratni akkor a westend ben szúrasd.

De ha otthon kiszúrod, akkor sem lesz bajod:)

(saját tapasztalat)

2013. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is itthon csináltam :D Hallod varrótű,és egy kis fertőtlenítő(ami 2 éve lejárt)...semmi sem volt érzéstelenítés nélkül megcsináltam magamnak. Mikor spanom tolta át a pc-t nah akk roppant olyat mint az állat a porcnál de megvagyok.(jah asszem egy eret is elkaptam mert vérzett mint a szemét...) Csak ajánlani tudom 5000ft helyett 1500 bol megusztam.
2013. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaa fülben én is hipp-hopp megcsináltam egy zsákvarró tűvel. :DD Csak ajakba kicsit félek, hogy valami ideget eltalálok, aztán még a végén beszélni se fogok tudni. ><
2013. máj. 20. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ahogy jónak látod én nem adtam ki 5000ft-t azért a kis szúrás ért. nekem semmi bajom sem lett pedig én is elkaptam egy ideget... de mondom ahogy jól esik :)
2013. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Á valszeg úgyis magamnak fogom megcsinálni, max a piercernek készülő haverom segít. :"D Erre nincs pénzem, minek adjak ki arra pénzt, hogy más kínozzon, inkább kínzom vele magamat. ^^ Köszönöm a segítségetek. :)
2013. máj. 22. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!