Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Ajakpiercinget szeretnék szúrni magamnak. Hülye kérdés, de hogy szúrjam hogy ne legyen ferde? XD

2013. jan. 10. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Magadnak nem tudod pontosan "kiszámítani", nem értem sokaknak miért olyan nagy probléma kifizetni a pár ezer forintot egy piercingesnek..

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2013. jan. 10. 17:54 Privát üzenet

azért olyan nagy probléma egyeseknek kifizetni azt a pár ezer forintot egy piercingesnek, drága első, mert nem mindenki teheti meg. vannak akiknek minden álmuk egy piercing, de az a pár ezer forint is nagyon hiányozna ám otthonról (van akinek ez a pár ezer forint bizony 2-3 napnyi boltbajárást jelent..) és az ilyenek inkább átszúrják maguknak, mert nincs pár ezer forintjuk ilyenre...

persze van aki megtehetné de nem teszi, azokat én sem értem..

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2013. jan. 10. 19:04 Privát üzenet
Bocsi, de ez nem vicc! A piercerség szakma. Vajon miért? Az egészséget teszi kockára az otthon szurkálással.. Szerintem ez igazán megér pár ezer forintot, dehát ő tudja.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont 2013. jan. 10. 20:31 Privát üzenet
Második... Akinek nincs pénze rá, az ne akarjon piercinget. Inkább gyűjtsön rá több ideig, de ne kockáztassa az egészségét.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2013. jan. 11. 21:50 Privát üzenet
Így van egyetértek. Második go home!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2013. jan. 12. 16:09 Privát üzenet
Bizd szakemberre!Ha nincs rá pénzed mondj le róla...Magadnak ne csináld...hadd ne soroljam mi történhet ha elrontod..

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont 2013. jan. 12. 19:24 Privát üzenet
én is magamnak szúrtam vissza anno :) nekem elsőre sikerült, próbáltam folyamatosan egyenesen tartani a tűt :) de nálam a legjobb az volt az egészben, hogy mikor piercinges szúrta az minden 2. héten begyulladt 1 hétre inkább megváltam tőle :D végül is eléggé hiányzott és visszaszúrtam azóta semmi baja ez volt lassan 4 éve :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2013. jan. 13. 21:28 Privát üzenet

Akkor ha van anatómiai és egészségügyi képzettséged, netán orvos vagy úgy el tudod kerülni az idegeket és nagyobb ereket. (gondolom nem így van)

Viszont ha nem tudod hol mi van akkor rizikó bárhol ilyesmit magadnak csinálni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont 2013. jan. 13. 23:53 Privát üzenet

Még annyit, ha mégis magadnak csinálod, akkor előtte mindent fertőtleníts.

Először ezüst ékszert tegyél bele és addig hagy is bent, amíg a seb meg nem gyógyul, ugyanis az ezüst a legjobb fertőtlenítő szer. Az megakadályozza a friss sebnél a fertőződést.

A seb gyógyulása után már kicserélheted másra.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2013. jan. 13. 23:57 Privát üzenet
Nem érdekes, hogy ferde: az agyad már úgyis az...

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2013. jan. 15. 21:16 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon fáj az itthoni pc szúrás? Itthon milyen feltételek mellett tudok magamnak biztonságosan ajak pc-t szúrni?
Ajakpiercinget szeretnék magamnak csinálni, boltban megvett piercinget berakni. Van valahol "útmutató" hozzá? Mennyi az esélye hogy rossz helyen szúrom át és baj lesz belőle?
Szilveszterre műszempillát fogok felragasztani magamnak. Külön tubus ragasztó van hozzá. Azt a fajta műszempillát többször is használhatom?
Szeretnék ajakpiercinget, magamnak kiszúrjam?
Szeretném magamnak megcsinálni az ajakpiercinget, van vastag tű meg piercing stb, csak nem tudom, hogy mik lehetnek a hátrányai?
Az osztálytársamnak ajándékozásra vettem egy szép egyedi virágos fülbevalót de nagyon tetszik, úgy megtartanám magamnak, de sötétbarna hajam van. A csillogós fülbevaló látszódna?...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!