Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajakpiercinget szeretnék...

Ajakpiercinget szeretnék szúrni magamnak. Hülye kérdés, de hogy szúrjam hogy ne legyen ferde? XD

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magadnak nem tudod pontosan "kiszámítani", nem értem sokaknak miért olyan nagy probléma kifizetni a pár ezer forintot egy piercingesnek..
2013. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

azért olyan nagy probléma egyeseknek kifizetni azt a pár ezer forintot egy piercingesnek, drága első, mert nem mindenki teheti meg. vannak akiknek minden álmuk egy piercing, de az a pár ezer forint is nagyon hiányozna ám otthonról (van akinek ez a pár ezer forint bizony 2-3 napnyi boltbajárást jelent..) és az ilyenek inkább átszúrják maguknak, mert nincs pár ezer forintjuk ilyenre...


persze van aki megtehetné de nem teszi, azokat én sem értem..

2013. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez nem vicc! A piercerség szakma. Vajon miért? Az egészséget teszi kockára az otthon szurkálással.. Szerintem ez igazán megér pár ezer forintot, dehát ő tudja.
2013. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Második... Akinek nincs pénze rá, az ne akarjon piercinget. Inkább gyűjtsön rá több ideig, de ne kockáztassa az egészségét.
2013. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Így van egyetértek. Második go home!
2013. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bizd szakemberre!Ha nincs rá pénzed mondj le róla...Magadnak ne csináld...hadd ne soroljam mi történhet ha elrontod..
2013. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én is magamnak szúrtam vissza anno :) nekem elsőre sikerült, próbáltam folyamatosan egyenesen tartani a tűt :) de nálam a legjobb az volt az egészben, hogy mikor piercinges szúrta az minden 2. héten begyulladt 1 hétre inkább megváltam tőle :D végül is eléggé hiányzott és visszaszúrtam azóta semmi baja ez volt lassan 4 éve :D
2013. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor ha van anatómiai és egészségügyi képzettséged, netán orvos vagy úgy el tudod kerülni az idegeket és nagyobb ereket. (gondolom nem így van)

Viszont ha nem tudod hol mi van akkor rizikó bárhol ilyesmit magadnak csinálni.

2013. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még annyit, ha mégis magadnak csinálod, akkor előtte mindent fertőtleníts.


Először ezüst ékszert tegyél bele és addig hagy is bent, amíg a seb meg nem gyógyul, ugyanis az ezüst a legjobb fertőtlenítő szer. Az megakadályozza a friss sebnél a fertőződést.


A seb gyógyulása után már kicserélheted másra.

2013. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdekes, hogy ferde: az agyad már úgyis az...
2013. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!