Sminkelés hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok sminkelésbe, pedig már 16 éves.

Essence zselés szemhéjtusom van, de nem tudom használni, olyan mintha be lenne száradva, vagy nem tudom. Lehet, hogy csak én vagyok béna, de nem értem.:S Hogyan használjam?

A másik kérdésem, hogy kicsi a szemhéjam, tehát ha kisminkelem a szemhéjam, akkor a szemöldökömig vagy majdnem addig nem lehet, mert nagyon hülyén néz ki. Mit csináljak?


Lehet (biztos), nagyon hülye kérdések, de légyszi segítsetek! :)



2013. jan. 16. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz sminkelős videókat. A tusvonal húzását meg ne egy zseléssel és ecsettel kezdd, mert nevetséges lesz a végeredmény. Elsőre próbálkozz filcessel. Keress a szemformádhoz megfelelő sminkeket, használj szemhéjragasztót, mint a kínaiak, növeld a szemed optikailag cut crease technikával, stb.
2013. jan. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!