Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki légyszi leírná pontosan...

Valaki légyszi leírná pontosan h hogyan kell sminkelni? Alapozásra gondolok, nem arra h a szemet hogy kell, meg szájfényt felrakni. Hanem h mi van a korrektorral?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az hogy mi van a korrektorral? A korrektort csak helyikleg kell ahzsnálni ahol épp van valami bőrprobléma. Oda teszel egy pöttyöt és máris nem látszik. Van aki alapozó alá teszi van aki fölé. Lehet ugy hogy alá és ha még aza alapozó után is látszik akkor arra is tehetsz még picit.
2013. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocs, rosszul fogalmaztam. úgy értettem h a korrektort alapozó után/előtt kell felrakni? am köszi:)
2013. jan. 23. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
mindegy. tapasztald ki neked hogy ahtásosabb. én alá rakok de ha még nem tökéletes a fedés az alapozóra is.
2013. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!