Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sima, áttetsző körömlakk...

A sima, áttetsző körömlakk használható fedőlakként? Vagy a fedőlakk speciális összetételű, esetleg tartósabb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
En sima atlatszot haszbalok utolso retegkent :)
2013. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is sima átlátszót szoktam legutoljára felkenni :)
2013. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használható, de más mint a direkt fedőlakknak kitaláltak. A fedőlakkok sokkal fényesebbek egy sima átlátszónál, és az is a feladatuk, hogy védjék az alatta lévő szines vagy mintás lakkot a kopástól. Én is eleinte sima átlátszó lakkot használtam, de mióta kipróbáltam milyen fedőlakkal, azóta csak azt :) És igen, tartósabb fedőlakkal, nekem legalábbis :)
2013. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a fedőlakk keményebbre szárad, így kevésbé hagyja meghajolni a körmöt, és később pattan meg a lakkozás. De pl egy max factor 7 days-es átlátszóról el tudom képzelni h tudja azt, amit egy olcsóbb direkt fedőlakk.
2013. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kend le hajó lakkal az csak a körmöddel együtt jön le. :)

Egyébként én nem értek hozzá, mert férfi vagyok. Az előttem szólok biztosabb tippet tudnak adni nálam. :)

2013. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!