Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves lányom , akinek van vagy 20 körömlakkja , meg szemfestéke meg szempilla göndörítője , pirosítója , hajvasalója , hajgöndörítője ! (persze ezeket nem én , hanem az apja veszi)!És emelet jó az átlaga!Festi is magát ! Szóval az a kérdésem , hogy engedjem , hogy fesse magát , vagy ne ? Ha nem engedem meg neki akkor ellenem fordulna ? Vagy hova rakjam egyáltalán azt a temérdek smink cuccot ? Köszii a válaszokat előre is !

2013. jan. 26. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
a lányok már cska ilyenek persze hogy szeretnének szépek lenni a körömlakkot nyugodtan hagyhatod mert az én 7 éves unokahúgom is festi a körmét nincs ezzel gond de azért a szemét ne fesse ki szerintem max szempillaspirál és egy kis pirosító ha szüksége van rá, hajvasalót és göndörítőt is használja nyugodtan én is az unokahúgomnak ki szoktam vasalni a haját ha megkéri nincs benne semmi .
2013. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Én nem engedném egy 12 évesnek,hogy sminkelje magát....

Bocsi, de sokkal előbb kellett volna erre gondolnod....

2013. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! A házi munkába is besegít , és normálisan tanul is ! Nem gondolom , hogy ribanc lesz belőle , csak mert kicsit sminkeli magát ! Vagyis ... hát nem tudom mi tévő legyek ..
2013. jan. 26. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szempillaspriál meg körömlakk rendben van, a szemét ne fesse azt ne hagyd. A haja...mondd el neki, hogy teljesen el fog törni és szét fog égni a haja 1 év múlva, és ezek után bízd rá, hogy csinálja-e.
2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem amíg nincs vele más gond és normális az értékrendje, addig nincs ezzel akkora baj. Nagyon ne tiltsd neki, legfeljebb beszélj vele erről, hogy pl. mi lenne, ha csak alkalmakra festené ki magát, miért fontos ez neki stb. A lányok már csak ilyenek... A legtöbb 12 éves már napi rendszerességgel használ, ha mást nem is, szempillaspirált meg körömlakkot.
2013. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek tette fel a kérdést, hogy megmutassa, bizony mások szerint sminkelhetné magát.

Én nem engedném. Már 12 évesen kemikáliákkal keni tele a bőrét, hogy gyorsabban tegye tönkre??

Inkább 16 éves koráig várjon vele.

20N

2013. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább a helyesírásoddal, fogalmazásoddal foglalkozz annyit, mint a sminkeléssel (nem hiszem, hogy egy anyuka írna és tenne fel kérdést ilyen stílusban).
2013. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
(nem lehetsz valami művet b.szod) Egy anyujka nem beszél így:DDDDD Ne engedd nekei 12évesen ez még tul korai nem jó h festi egy 12éves csaj magát!
2013. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már.....jééézusom!!!
2013. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát pedig Anyuka vagyok , na mindegy .... a válaszokat köszi , de Én inkább hagyom a lányomat , had csinálja csak !
2013. jan. 27. 12:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!