Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen egy jól ápolt, igazi...

Milyen egy jól ápolt, igazi nő körme?

Figyelt kérdés
Natúr? Kifestett? Ha igen, milyen színek? Esetleg műköröm vagy géllak? És ha ezek, akkor milyen színek, minták, formák?

2013. jan. 27. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a következőt jelenti: natúr, vagy francia manikűr. Nem túl hosszú körmökkel, vagy teljesen rövidre vágva, de semmiképpen nem műköröm. Ha már festett, legyen ízléses színre festve, ne legyen lepattogva a festék és ne legyen fekete festékkel kikenve. 30F
2013. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképpen természetes. Nekem még a műkörömmel sincs bajom, ha ízléses. Pl. egy rövidebb fazonú műköröm franciára megcsinálva még szép lehet, de a hosszú, csicsás körmök nem szépek.

A géllak jó alternatívája lehet a körömlakkozásnak, mert tartósabb, mint a sima lakk, de ugyanúgy lehet természetes, egyszerű.


A hétköznapokra szerintem a természetes színek jók pl. pasztell, átlátszó, halvány barack, barna ilyesmi. Egy-egy buli alkalmával mehet erősebb szín is, de a mindennapokba a pirosat, lilát, zöldet, kéket stb-t erőteljes árnyalatban túlzásnak tartom.

2013. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

rövid, francia manikűrös, vagy nude színekkel kilakkozva. Ne legyen lepattogzott. Az igazi nőn nincs semmi mű, tehát műköröm sem kell.

20l

2013. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A lényeg szerintem,hogy látsszon,hogy foglalkozik vele,legyen ízléses. Ezen belül elég széles a skála. Lehet műköröm,ami szolid hosszúságú és mintájú, viszont az 5 hetes lenövés már elég kiábrándító tud lenni vagy ha az egyik köröm lepattant és a helyén egy csutka van,a többi meg karom. Ha a saját köröm van festve,akkor az illető szépen lakkozzon,ne legyen összefestve a bőr meg egyéb bakik,ne legyen lepattogva. A szín szerintem lényegtelen,van akinek az erősebb színek jobban illenek a stílusához. Ha hosszúra van hagyva,akkor is legyen szépen formára reszelve,a köröm körüli bőr is legyen ápolt,ne legyen rágcsált,feltépett,száraz stb.
2013. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a kicsit hosszú, 1-2 mm-rel túlnőve az ujjon, nekem a legjobban a halvány rózsaszínes, piros és bordó tetszik, a férjemnek meg a zöldes színű lakkok. Szerintem ha látszik, hogy normális hosszúságú és törődnek vele, szinte mindegy a szín. Amint nem értek az az Ollókezű Edwardra hasonlító méteres hegyes műköröm, hogy azzal hogy lehet bármit csinálni...
2013. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon tetszik a gél-lakk, a vörös, bordó, igazából mindegyik szín, teljesen mindegy, a fekete is lehet igényes, ha szépen fénylik, látszik hogy nem lepattogzott, lenőtt stb.
2013. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Aida92 válasza:
20%
műköröm <3 de abból is a jó díszes :)
2013. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Körömlakk, a szín mindegy, vagy műköröm sztem. Műkörömből az ízlésesebb fajta, nem túl hosszú, nem túl csicsás.

22/F

2013. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az a lényeg, hogy tényleg legyen ápolt. Legyen ápolt a körömágy, ne legyen tövig rágott (enyém az volt, leszoktam róla), ne legyen félig lepattogzott, igénytelen körömfestés rajta, legyenek ugyanolyan hosszúak a körmök. Ez meg már a személyes ízlés része a dolognak:

-ne legyen hegyes baromi hosszú műköröm csicsás-csillogós díszítéssel... az max. trendi, de nem igényes sztem

-legyen alkalomhoz illő... nekem semmi bajom sincs az extrém színekkel, ha azok passzolnak az alkalomhoz és a hölgy egyéniségéhez, de pl. komolyabb irodai környezetben dolgozó hölgynél nekem nem odaillő egy extrémebb szín, oda inkább vmi natúr, halványrózsaszín, barackos, világosbarna, halvány nem csillogós arany vagy bordó, sötétebb lila passzolna, nem mondjuk egy citromsárga vagy egy csillogós Barbie-pink... és mondjuk diplomaosztóra, egyetemi vizsgára, keresztelőre stb. sem hordanék ilyesmi színeket

2013. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Müköröm francia manikürrel vagy rövidebb müköröm egyszinü zselével.
2013. jan. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!