Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a leg ízléstelenebb,...

Melyik a leg ízléstelenebb, legborzalmasabb színű körömlakk?

Figyelt kérdés

Minden körmét lakkozó nővel előfordult már, hogy megvett egy izgamasnak tűnő lakkot, felkente, és rájött, hogy olyan, mint amikor a kislányok a filctollal. Vagy felbuborékosodik. Vagy nem szárad meg rendesen. Vagy ribis. Vagy egyszerűen csak hányásszínű.


Aztán jön a pánik, pláne, ha márkás a lakk.


Vagy csak az osztálytársnőn, kollégán látod, de helyette is szégelled magadat.


Tapasztalataim szerint a zöldek, a kékek, narancsos-barnásak és úgy általában a csillámporosak között vannak sunyimód viselkedő darabok.


Ki melyik lakkal szívta meg?



2013. jan. 29. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem eddig egyszer volt az, hogy megvettem egy lakkot és úgy egybe az egész tök jól nézett ki üvegen keresztül vagy nem tudom. Mikor rákentem a körmömre, akkor láttam, hogy milyen undorító narancssárga színe van, neonos, oltári rikítós volt. Azonnal lemostam, mert egy percig nem bírtam megállni, hogy rajta legyen.
2013. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

régen kicsit 'vadabb', bevállalósabb voltam. voltak neonszínű lakkjaim, manapság kiráz tőlük a hideg.

19L

2013. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a lila lakkokat nem birom elviselni magamon. pedig amugy nincs bajom a lila szinnel és másokon is tetszet de magamon nem birom, nem tudom miért :S:D
2013. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem 2 lakkom van, ami ilyen... egyik üvegen kivül gyönyörű világoszöld, de mikor rákenem, sárgás.. legalább 4x át kell kennem, hogy zöld legyen.

a másik egy pink irtó jó színe van.. de meg tudom csippenteni, és lehúzni egy darabban az ujjamról, még a lakkozásra rá 3-4 órára.

akkor karácsonyra bnőmnek egy 'repedezős' lakkot.. gyönyörűen repedezik még mindig, nem lehet rajta áthúzni egy fixálót, mert szó szerint LErepedezik..:') pedig.. 2400 volt.

2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan, hogy ízléstelen, borzalmas lakk nincsen. Az összesnek csak annyi a titka, hogy tudni kell viselni őket.

Egy körömlakk függő;)

2013. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!