Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek ha nem kék a...

Skyskraper kérdése:

Mit tegyek ha nem kék a szemem hanem barna?

Figyelt kérdés
én kéket szeretnék..help..és az összes barátnőmnek kék vagy zöld ,félek hogy csak emiatt nem fogok valakinek tetszeni..:/(lécci help)

2013. febr. 2. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Fogadd el,nekem zöld szemem van és szeretem,nem tudom hogy állna a barna,de nem fakadnék sírva ha barna lenne.

Sőt pl nekem nem is tetszenek a világos szemű pasik,csak a barnák :)

2013. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk talán fogadd el és nőj fel ?
2013. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

nem minden arany ami fénylik,ezt az évek során megtanultuk már

nem mindig a láthatót kell nézni , a láthatatlan megtanít h vannak még csodák

bár azt mondják az a szép akinek a szeme kék, de mondd csak hogy mit ér vele ...

mert azt hiszik annyi csak a világ amennyit látsz

sok ember azt gondolja annyi a világ amit a szemeivel lát

pintér béla

youtubon keress rá: pintér béla aza szép

2013. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma tartunk panaszdélutánt a genetikának? Hát jó, az én szemem seszínű, libafosra hasonlító átmenetet képez a zöld és a barna között, nekem meg a tengerszínű tetszene igazán. Szerintem pereljük be a szüleinket, majd a bíró bácsi elsimítja az ügyet.
2013. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly????? :DD

Én meg afroamerikai blues-énekesnő akarok lenni - csak hát sajnos, túl fehér a bőröm, mit csináljak help!! :D


Amúgy meg - szines kotaktlencse! :)

Igaz, hogy egy kisebb vagyonba kerül, de ha annyira kék szemet akarsz, az minden pénzt megér! ;)

2013. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

afroamerikai blues-énekesnő, ez tetszik:) Akkor én meg japán pop-idol, de sajnos kiszúrt velem az élet.

A barna szem nagyon szép, szerintem a legszebb, örülök, hogy nekem ilyen. Örülj neki te is. Szép a kék is (a barátom szeme kék, és gyönyörű), de nekem sosem jutott eszembe a barna szemem miatt panaszkodni. Olya, mint egy őzike szeme, mindig ezt mondják nekem:)

És mérget vehetsz rá, hogy ha valakinek nem fogsz tetszeni, baromira nem a szemed színe miatt...

2013. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hát, én azt vettem észre, hogy akármilyen jó lelkű, kedves, vagyok, és adok magamra, az összes fiú akik tetszettek és már majdnem sikerült összejönnöm velük, végül egy szimmetrikus arcú, kék szemű, hosszú hajú lánnyal jöttek össze. Aztán kiderült, hogy ők meg lelkileg nem a legjobbak, szakítás után rögtön nekem panaszkodtak.

Úgy látszik én csak barátnak vagyok jó :(

2016. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!