Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Velemenyek a monroe piercingro...

Velemenyek a monroe piercingrol? Kinek hogy tetszik? Akinek van, mennyire akadalyoz barmiben (eves, csok, beszed, mosakodas)? Nehezen gyogyul?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszik, egy darabig volt is. 2 hét a gyógyulási ideje és semmiben se akadályoz :)
2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es miert vetted ki? :) Fajt mikor csinaltak vagy utana? Nekem a koldokpiercingem fel evig volt begyulladva mert folyamatosan beleakadtam valamivel
2013. febr. 9. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért vettem ki mert másik piercinget csináltattam és nem lettek volna összhangban. Ha volt már a köldöködben akkor tudod hogy a szúrás csak pillanatnyi fájdalom. A "kezdő piercing" mindig a leghosszabb szárú, ezt majd csak a gyógyulása után, azaz kb 2 hét múlva cserélik rövidebbre. (Szóval biztos nem akadályoz majd semmiben.) Első 2 napban a legtöbb embernek feldagad egy kicsit, majd fokozatosan gyógyul. Szerintem simán kibírható, pláne ha nagyon szeretnéd :)
2013. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) gondolkozom rajta :) nagy lyuk van a helyen?
2013. febr. 9. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Egész kicsi pont, szerintem nem vészes.
2013. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a piercingeket, de a monroe szerintem nagyon ronda. Minden második csajnak olyan van, és eddig senkinek nem állt igazán jól, akin láttam. Én ha csináltatnék, tuti olyan lenne, amit nem látom sűrűn. De ez csak az én véleményem.
2013. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!