Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc rúzsod,...

Melyik a kedvenc rúzsod, szájfényed, ajakápolód?

Figyelt kérdés

Miért ez a kedvenced?

Szájfénynél rúzsnál árnyalatot, színt is írhattok.


Csak kíváncsiskodok. :P



2013. febr. 13. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

- Rúzs: most nincs, de 1000 éve szeretnék egy bizonyos színt, most ezt meg is találtam és meg fogom venni: [link]

- Szájfény: [link]

- Ajakápoló: Oriflame Tender Care Univerzális ajakbalzsam [link]

2013. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ajakápolóbol ez: [link]

ezt a rúzst imádom: [link] ilyen ha kifestem: [link]

és szájfényből pedig ez: [link]

innen az élénk rószaszín

2013. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés,mert rengeteg szájra való kencém van.

Most a legjobban az Astor ajakfilcét szeretem, Hacienda Rose árnyalatban van meg,ami igazából egy bordó árnyalat. Rúzsból a Rimmel Kate Moss kollekciója a befutó, 05 és 08-as színben van meg. Szájfényből most az Essence Stay with me-je a favorit,I like cotton candy színben,de szeretem még a Nivea ajakápolóját/szájfényét (gloss wonder balm) cherry árnyalatban. Ajakápoló téren az Yves Rocher kókuszosa vált be leginkább.

Most ezeket a termékeket használom a legszívesebben,de nálam ez nem állandó dolog,szeretek kísérletezgetni. :)

2013. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rúzsból a második válaszoló által linkelt Astor Rouge Couture Frosted Satin 106, bár nekem nem így néz ki, ha kifestem, hanem sokkal világosabb. :)

Szájfényből nincs kedvenc, bár sok van, de nincs az, ami kifejezetten jobban tetszene, mint a többi.

Ajakápoló pedig: [link]

2013. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajakápolóból a Lip Smackereket szeretem, főleg a Coca-Colásat. Szájfényt nem használok. Rúzsból a kedvencem a Nyx matt rúzsai, mályvaszín meg hasonlók.
2013. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!