Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan fekete szemhélyfesté...

Van olyan fekete szemhélyfesték, ami nem por, hanem nagyon intenziv és krémes állagú?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a szemhélytus amire te gondolsz.
2008. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A miss sportynak is van, én sokáig olyat használtam. Most Malu Wilz-em van. Mindkettő jó, nem gyűrődnek össze...
2008. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tus, akkor viszont nem vékony ecsetű. Malu witzet még nem probáltam, majd megnézem kösszi. ( jah és tudom, hogy szemhéj az pontos j csak elirtam, zavar:) )
2008. jún. 9. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
tudom h nemitt kell kérdezni de itt nagyobb a valoszinüsége h visszairsz:)... én Malu Wilz-nek csak az "alapozoját" ismerem. hol lehet beszerezni a szemhélyfestékét???
2008. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem Douglasban kell lennie, de sajnos én sem tudom igazából.
2008. júl. 8. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Malu Wilzet én a kozmetikusomtól szerzem be, de úgy tudom , van a Mariounaud -okban is. Douglasban biztos nincs.
2008. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Ha még nem találtál fekete szmfestéket,a MAC és a Sisheido forgalmaz krémes tus vagy zselé tus néven fekete illetve más színekben is makeup-ot.ezek a termékek nem kenődnek és mem csikozódnak. Igaz,hogy nem egyszerú a használata ( sokan ezért nem szeretik,mert nemtudják,hogyan kell használni) de a boltokban megmutatják szívesen.

üdv Budapesti Sminkiskola

2008. okt. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézus... Még valaki "ly"-vel írja, esküszöm sikítok... :((( Jártatok nyelvtanórára? Elszomorító...
2008. nov. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!