Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik parfüm...

Szerintetek melyik parfüm illik egy fiatal lányhoz? (15)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik parfüm illik egy 15 éves lányhoz, tudom amelyik tetszik, de szeretném kikérni a véleményeteket! Ezek közül :


Mexx fly High

C-thru pearl garden

Adidas- Fruit rhythm. Köszi! Várom a véleményt hogy szerintetek melyik a legjobb :)


2009. szept. 12. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha szereted a gyöngyvirág illatát egy kis citrommal meg mentával megspékelve ez a tökéletes választás: Tommy Hilfiger: Tommy Girl. én is a te korodban akadtam rá erre a csodára és azóta is tart a szerelem:) (23 vagyok most) szerintem nagyon jó!
2009. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Olyan parfümöt szeretnék ami jó, nem nagyon édes, mégis kellemes, és viszonylag "olcsó" itt értem azt, hogy max amit kiadnák egy parfümre- 3-4 ezer ft.
2009. szept. 12. 15:09
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A Tommys vagyok: ez édeskésebb kategória, de ha az Adidas Fruit Rythm-et nem tartod émelyítőnek, ezt sem fogod. sajnos a TH elég drága, 30 milis 7000 körül van, de tényleg nagyon jó. de ha meg akarsz maradni a max 4000-nél, akkor az Adidas-os Fruit is kellemes, fiatalos illat. (volt nekem is ilyenem).
2009. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. szept. 12. 15:48
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Avril lavigne-black star:)

vagy britney illata:)

2009. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Adidas- Fruit rhythm.mivel 15 éves vagy az ilyen korú lányoknak mindenképpen friss,üde,gyümölcsös illatokat ajánlatos használni.:)
2009. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is 15 vagyok és megvan a mexx fly high illetve az adidas fruit rythm is. utóbbinak jobban szeretem az illatát, de sajnos nagyon hamar (egykét óra alatt) elillan, úgyhogy a mexxet használom, az is finom. :)
2009. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!