Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Este, arcmosáskor a BB krémet...

Este, arcmosáskor a BB krémet le kell mosni arcsminklemosóval?

Figyelt kérdés
Garnier BB-m van, és nem kifejezetten alapozó, csak színezett hidratálókrém, akkor le kell mosni mint egy normális alapozót vagy elég a sima arcmosás?

2013. márc. 15. 18:00
 1/5 anonim válasza:
a sima arcmosás alatt azt érted, hogy vízzel mosod meg az arcod? szerintem mindenféleképpen úgy mosd le, mint pl a szemedet. tehát sminklemosóval
2013. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak vízzel, gyógyszertári szappannal, ami arcra való. De igen, logikus a sminklemosó.
2013. márc. 15. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, végül is ez egy sminktermék, én sminklemosóval szoktam leszedni. Amúgy nem fesmtem magam, de BB krém nélkül nem indulok el otthonról.
2013. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En vizzel le szoktam mosni,azutan egy ilyen mindennapos hasznalatra ajanlott borradirt szoktam hasznalni(Neutrogena),utana zoldszappannal atmosom az arcom es vegul tonikkal fejezem be.:)
2013. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szappannal mosom le mindig, aztán tonikkal áttörlöm. Nem fontos külön sminklemosó hozzá.
2013. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!