Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megérné egy ilyen ecsetkészlet?

Megérné egy ilyen ecsetkészlet?

Figyelt kérdés

Célom, hogy legyen, kerek alapozó ecset, kissebb, és nagyobb pufi ecset, pont ecset, lapos ecset, meg pirosító ecset. A többi csak extra.

Na most kinéztem ezt a 'mac' ecsetkészletét, persze tudom, hogy ilyen áron csak hamisítvány lehet, de ennek ellenére talán szépen lehet majd velük dolgozni, és nehéz olyan készletet találnom, ami 5000 alatt van, és van benne pont az az alapozó ecset, ami kerek, és alul lapos, pont mint a képen.

link: [link]



2013. márc. 16. 15:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja most nézem, nem mac, de a kérdés ugyan az :)
2013. márc. 16. 15:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennél olcsóbbat nem nagyon találsz.És még mindig olcsóbb,mint ha külön vennéd meg az ecseteket.
2013. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó az ára, csak a minőségre lennék kiváncsi, hogy nem gané-e. Elnézést a fogalmazásért :D de nem szeretnék béna terméket venni.
2013. márc. 16. 15:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg ezen gondolkodom még: [link]
2013. márc. 16. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezt: [link] vettem 4 ezer forintért, ez "MAC", szerintem nagyon jó kis ecsetek, tök jól lehet velük dolgozni, elég sokat szoktam sminkelni, így ki is tudom használni, hogy ennyi van. Szerintem jobban megéri ez, mint amiket te linkeltél, minőségben meg kb. ugyanolyan lehet... :)
2013. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez van, egy éve rendszeresen használom őket, és nagyon jó minőségűek. Valódi szőr ecsetek is vannak benne. Amiket linkeltél is jónak tűnik nekem, de persze biztosra csak élőben lehetne mondani. A 13 darabos nekem szimpatikusabb, jobbnak tűnik.

Nem azért mondom, de amit 15:48-as válaszoló linkelt, nekem ugyanolyan van 12 darabosban, és nem valami jó. Főleg a púderecset és a legyezőecset ratyi benne. A szemre valók még elmennek, de azok sem a legjobbak.

2013. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az első linkel az a bajom, hogy nem látom, hogy pontosan mik vannak benne, mert le van takarva az a rész. a második linkre többen mondták, hogy egész jó, nekem csak az a problémám, hogy az a pufi ecset, ami van benne, az elég kicsi, inkább szemkontúrhoz lehet szerintem használni, és nincs benne az az igazi maszatalós pufi ecset.. de a 2. linket gondolkozom, mert tényleg jónap tűnik
2013. márc. 16. 16:44
 8/8 A kérdező kommentje:
visszavonom, amit az 1. linkre írtam, most lejjebb görgettem, és látom a képeket, de szerintem nekem nincsen szükségem ennyi ecsetre.
2013. márc. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!