Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nemesacél karikagyűrűről...

Aazsuzs kérdése:

Nemesacél karikagyűrűről szeretném a véleményeteket, tapasztalataitokat kérni?

Figyelt kérdés

Párommal úgy döntöttünk, hogy nemesacélból választunk karikagyűrűket. Mennyire időtállóak ezek az ékszerek, kopásállósága milyen? Érdemesebb-e ezüst színűt venni, vagy lehet arannyal futtatottat is, az mennyire gyorsan kopik le?

Mattot vagy fényeset javasoltok akár az ezüst, akár az arany színűből?



2013. márc. 25. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

15 éve hordok nemesacél gyűrűt minden nap, nagyon kicsi hajszálkarcolások vannak rajta, de nem jobban mint egy aranygyűrűn, az ezüstnél pedig lényegesen jobban bírja. Az enyém fényes, ezüst színű, egyáltalán nem veszített a fényéből. A matt jegygyűrűnek talán kicsit komor, az inkább szürke. Nyugodtan vehettek arannyal futtatottat is, bírják a strapát, nem jellemző hogy kopnának. Persze csak a jó minőségűek, mert sok helyen próbálnak pocsék minőségű festett vackokat sózni az emberre.

Jó választás, szerintem különlegesebb mint az arany. :)

2013. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos volt!


Esetleg tudsz-e üzlet, honlap elérhetőséget, ahol lehet jó minőséget venni?

2013. márc. 25. 19:45
 3/3 anonim válasza:

Nekünk is acélgyűrűink lesznek a párommal. Tudsz rendelni a www.steeel.hu oldalon,de van egy nemesacél ékszerkészítő művész is a Mihalovits András. Ő olyat készít amit elképzeltek. [link]

egyébként a legszebb és legtartósabb ékszerek nemesacélból készülnek és még olcsó is. Szóval jól jártok vele mindenképpen. Én csak ajánlani tudom. Jól bírja a strapát.

2013. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!