Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » BB krémről van valakinek...

BB krémről van valakinek tapasztalata? Elég zsíros a bőröm és gondoltam rá, hogy kipróbálom.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sok tapasztalatom van, többnyire rossz, mert a boltiak nagy része vacak, nem jó semmire. Pl Nivea, Garnier, rémesek.

Zsíros bőrre Helia-D jó lehet, feltéve hogy nincs bőrhibád, mert ez semmit nem fed el, inkább kiemeli a pattanásokat meg a pórusokat, szárít, mattít.

Ha van bőrhiba akkor Essence Pureskint tudom ajánlani, azzal nincsenek gondok.

Vagy ha jobb fajtát akarsz akkor netről rendelj, mondjuk Holika Petit BB-t, esetleg Missha vagy BRTC is jó lehet.

2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
garnier olajmentes BB krém nekem bevált. :)
2013. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Helia D bevált, nekem elég zsíros a bőröm, nagyon szépen lemattítja, púderrel estig is szép. A fedése nekem elég, szépen elfedi a pórusokat. A pattanásokat és a szem alatti karikákat én külön korrektorozom.
2013. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is zsíros a bőröm, vagy inkább kombinált, mert T zónában nagyon zsíros, máshol normál. A Hélia-D nálam 1-2 óra alatt nagyon beleül a pórusokba és eszméletlen ronda (ilyet pl. még egy alapozóval sem tapasztaltam). Szerintem a fedése annyira nem rossz, de kell mellé a korrektor a hibákra, ha makulátlan bőrt akar az ember. Felvinni baromi nehéz szépen, de utána viszonylag tartós. Nem zsírosítja a bőrt.
2013. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a Garnier egy vacak..nekem nagyon nem vált be .. ha felviszem akkor elég fényes lesz a bőröm..és ha még szeretnék rá púdert tenni, várnom kell 5-10 percet..amire nekem reggelente nincs időm. Helia viszont nekem bevált, de igaz, hogy a pattanás és bőrhibamentes bőrre tervezték mert nem fed. én viszont a korrektorral fedem el a hibáim.. viszont nekem alapjáraton elég világos a bőröm, ezért gondoltam, hogy érdemes a világosat megvenni,de túl világos szerintem, elég sápadt leszek tőle (persze ezen lehet segíteni pirosítóval..púderral)..a Nivea-ról nem tudok véleményt alkotni, még nem próbáltam..de ha olyan, mint a Garnier..akkor nem veszem meg, mert azon az áron kapok 2 db Helia-t.
2013. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!