Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót ajánljátok?...

Melyik alapozót ajánljátok? Szerintetek melyik lenne a legjobb választás, ti mit használtok?

Figyelt kérdés

Alapvetően inkább száraz bőröm van, viszont még látszanak a pattanások utáni hegek (lila foltok). Olyan alapozót szeretnék ami elfedi ezeket a bőrhibákat, tartós, nincs maszkhatása, nem drága, hidratál (vagy legalább ne szárítson), és világos árnyalatai is vannak.

Jelenleg Rimmel Lasting Finish-t használok, de a legvilágosabb árnyalata is sötét egy kicsit, és túl nehéznek érzem a bőrömön, egyébként tökéletes lenne.

Tegnap vettem egy Bourjois Healthy Mixet, de egyáltalán nincs fedése, nem tudom szépen eldolgozni, és egyáltalán nem tartós. A Serum változatát már ki se merem próbálni...

Egyszerűen nem találok megfelelő alapozót. HELP



2013. ápr. 14. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Essence Pure Skin színezett hidratálót használok, remekül elfedi a kisebb bőrhibákat és szintbe hozza a bőrömet. Nem kopik szépen fed még sem nyomja el a bőröm eredeti színét. Ha kijönne egy-két pattanás, akkor arra korrektort használok.
2013. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon szeretem a Miss Sporty alapozókat :) hozzá rimmel stay matt púdert használok :) nagyon sokan dícsérik az arcomat, a barátnőim is mondták, hogy észre se lehet venni, hogy ki van festve az arcom :)
2013. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinitone, hidratáló, bőrszínhez illeszkedő és nincs maszkhatása! :) több fajtája van, én a simát használom, az 2000 ft.
2013. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Oriflame-Everlasting alapozója nagyon jól fed és tartós is.2499ft rendes áron,de szinte majdnem mindig le van árazva.
2013. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Maybelline Affinitone-t én is csak ajánlani tudom, én most Missha Signature BB krémet használok, ennél jobbat még nem találtam :)
2013. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinitone 24H alapozója nekem nagyon bevált! Gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, de a bőrt nem szárítja, hidratáló tulajdonságáról nem nagyon tudok nyilatkozni, de a fedése nagyon jó, nem maszkhatás. Pár perc után illeszkedik a bőröd színéhez, inkább rózsaszínes árnyalata van a legvilágosabbank (05 Light Beige), de nem az a malacrózsaszín, hanem őrrózsaszín. :D Marionnaud alapozó ecsetével viszem fe, sokkal szeb az eredmény, mint kézzel. Ja, és spf 19!!
2013. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az Essence Pure Skin színezett hidratáló szerintem számomra kevés lenne, de lehet hogy kipróbálom, ha elfogy az alapozóm:)

Egyszer volt egy Miss Sporty alapozóm, amit nagyon nem szerettem, azóta el is kerülöm őket, nekem nem vált be sajnos.

Maybelline Affinitone-t évekig használtam, de zavart hogy állandóan alapozós volt a sálam vagy a kezem ha hozzáértem az arcomhoz, csak ezért váltottam le. Azóta nem tudom, hogy változott-e valamit e téren.

Időközben jobb híján megbarátkoztam a Bourjois alapozómmal, de még keresem az igazit. És köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2013. ápr. 21. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!