Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szúrjam át magamnak a...

Hogyan szúrjam át magamnak a fülcimpámat?

Figyelt kérdés
Tudom, van erről már sok kérdés, de a legtöbbnél a porcba akarják szúrni, én meg csak a fülcimpámat szeretném. Azért gondoltam, hogy itthon egyszerűbb lenne, mert ha magamnak csinálom, bármikor meghátrálhatok, ha mondjuk előtte egy fél másodperccel jövök rá, hogy mégsem akarom, akkor nem kell megcsinálnom, és kész. Nem valószínű, hogy tényleg átszúrom, csak arra az esetre kérnék tippeket, hogyha mégis megtenném. Sima (természetesen alaposan lefertőtlenített) varrótű megteszi? Egyszerűen tegyek a fülem mögé valamit, és szúrjam át? Ha átszúrtam, rögtön mehet bele a fülbevaló? Nem fog elfertőződni?
2013. ápr. 15. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

"természetesen alaposan lefertőtlenített"

Otthon legfeljebb "elég jól" fertőtlenített lesz.


"Nem fog elfertőződni?"

Ilyen körülmények között nem lehet tudni, szóval akár el is fertőződhet.

2013. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, anno a barátnőmmel is magunknak csináltunk többet is. a varrótű viszont nem a legjobb, mert nem elég hegyes, nehezebben megy át a bőrön mert kopott a hegye a használattól, gyógyszertárban kapsz injekciós tűt, filléres tétel, azzal csináld. fertőtlenítőnek pedig betadin. az viszont fontos, hogy jó minőségű ékszert tegyél bele, ez vagy arany, vagy orvosi acél legyen, az ezüsttől begyulladhat.
2013. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A varrótű nem jó ötlet, orvosi fém kéne szerintem. És természetesen orvosi fém vagy arany fülbevaló, szintén lefertőtlenítve. De így is jó eséllyel be fog gyulladni.


Szerintem nem érdemes kockáztatni, csúnyán elfertőződhet. Egy ezresért megcsinálják neked profin, ennyit igazán megér.

2013. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utólsó válaszoló mindent elmondott!
2013. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhh, akkor azt hiszem, azt itthoni szurkálásról lemondok. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!