Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék egy jó márkájú...

Szeretnék egy jó márkájú (női) parfümöt, de nincs ötletem. Bvlgari, gucci, stb. Mik a bevált kedvenceitek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Puma a Flowing az örök favorit, mert nincs olyan erős, tolakodó illata.

Csak az érzi, aki a személyes zónámban van, és nagyon lágy, virágos kis üde illat.


Nekem nem jönnek be az erős parfümök, olyan, mintha az emberre ráerőszakolnánk a szagunkat.

2013. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A márkanév a lényeg, vagy hogy tetszik-e az illata? Menj be egy parfümériába szerintem, ahol készségesen megszagoltatnak veled 8 millió parfümöt, pláne ha drágát akarsz venni. Nekem személy szerint a CK Eternity a kedvencem egyébként.
2013. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Természetesen az illat a lényeg, de ez nagyban függ a márkától is.
2013. ápr. 16. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Gucci, Calvin Klein, Armani és Paco Rabanne parfümök jönnek be nagyon.
2013. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Carolina Herrera 212-t imádtam, most fogyott ki. De finom még a Shakira S. Vagy Avonos Little Black Dress.
2013. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönööm:)
2013. ápr. 16. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az Avril Lavigne Black Star parfümért vagyok nagyon oda. A pasik imádják egy lányon (barátnőim és az én tapasztalatom is) és nagyon kellemes illata van. Tavaly kaptam szülinapomra egy 50ml-set és még mindig megvan a háromnegyede, úgy, hogy szinte minden nap használom, ergo kevés kell belőle.

Meg amiért személyesen megőrülök, az a Tom Tailor-summer of love :)

Még nem vettem ilyen parfümöt, viszont mikor olyan helyen járok, hogy van, mindig megszaglászom a mintát, mert nem tudok betelni vele, olyan finom :')

2013. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszii:) kipróbálom ezeket is.
2013. ápr. 17. 18:38
 9/10 anonim válasza:

Shakira: Elixir

Calvin Klein

2013. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. aug. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!