Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szivaccsal, ecsettel vagy az...

Szivaccsal, ecsettel vagy az ujjakkal a legjobb felvinni az alapozót?

Figyelt kérdés
Lehet, én vagyok a béna, de ecsettel nekem borzasztó csíkos lesz ara eredmény, az ujjaimmal meg nem tudok elég gyorsan dolgozni, és úgy nézek ki, mint akin 2 centi vakolat van. Szivaccsal még nem próbálkoztam, de az meg pazarlásnak tűnik nekem, milyen sok alapozót beszívhat... Ti hogyan oldjátok meg?
2013. ápr. 17. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen alapozó ecsettel: [link]

Jobb és tökéletesebb a fedés mint kézzel. A szivacs meg sok alapozót beszív és én sem szeretek pazarolni.

A másik laposabb fajta ecsettel egyébként nehezebb, attól csíkos lehet, nem tudom te milyet használsz.

2013. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig az ujjaimmal szoktam :) Mással még nem is próbáltam, nekem így is tökéletes.
2013. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az átlag szivacs tényleg rengeteget beszív (most a Beauty Blendert hagyjuk, mert nem könnyű szerezni és nem is olcsó), meg nem is túl higiénikus egymás után többször használni, és akkor még rendszeresen kell a szivacsot is venni. Én kézzel is és ecsettel is szoktam felvinni az alapozót, mindegyik jó. Kézzel akkor, ha sietek, és nem muszáj, hogy erős legyen a fedés. Folyékony alapozóhoz lapos alapozóecsetet szoktam használni. Először nekem is nehéz volt elkenni vele normálisan, csíkos lett meg minden. Mostanra viszont nagyon megszoktam, és teljesen szépen fel tudom vele vinni, nem csíkos és sokkal jobb a fedés így, mint kézzel. Olyan stippling ecsettel, amit már linkeltek előttem, én a habállagú alapozót szeretem felvinni, nagyon szépen eloszlatja és erős lesz a fedés. Szerintem személyes preferencia kérdése, hogy ki mit szeret leginkább. Érdemes többet kipróbálni, hogy el tudd dönteni, mi a legjobb neked.
2013. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az ujjaimmal szoktam, sokkal jobban el lehet dolgozni
2013. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!