Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a fülem nem bírja a fülbeva...

Ha a fülem nem bírja a fülbevalót akkor pc-t se tudnék szuratni sehova?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h a fülem begyulladt mindigis a fülbevalótól. Az aranyat nembírja,a bizsut meg se próbáltam. Lehetne-e pircingem az ajkam fölé ha a fülem nembír semmit? Begyulladna a pcis?:S
2009. szept. 26. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem függ össze a kettő. de ha elhatározod, hogy mégis csináltatsz ajak piercinget akkor kérdezd meg a piercingest is! bár szerintem nem akadály :)
2009. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg szalonban kifúratni a füledet és steril körülmények között belerakatni azt a fülbevalót...+ elvieg kapnod kell valami csepentő féleséget ami gyulladást megakadályozza...
2009. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

keress olyan fülbevalót ami orvosi acélból van, legalább az a része ami a füleddel érintkezik. a piercingek nagyrészt abból vannak. Az arannyal kár próbálkozni, ha fémallergiád van azt biztos nem bírod.


[link]

2009. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utoslóval értek egyet, orvosi fémből legyen, az elvileg nem vált ki allergiát.
2009. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom... de nekem pl nem bírja a fülem se az arany se az ezüst se az acél se az orvosi fém cuccokat. viszont 3 piercingem van. amik orvosi fémből vannak. nem volt semmi gondom velük még.
2009. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek:)
2009. szept. 26. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!