Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért kenődik el a szemfestékem?

Mért kenődik el a szemfestékem?

Figyelt kérdés
Mikor használtam fekete szemfestéket és mire hazaértem alig látszódott valami a sminkből mert teljesen elkenődött.Én arra gondoltam hogy lejárt a szavatossága mert elég rég több éves még keresztanyám adta nekem nagyon régen kb 2-3 éve és neki is régóta megvolt akkor.Ha veszek most üzletben egy szemfestéket az gondolom bírni fogja egész nap.Köszi a válaszokat :)
2009. szept. 26. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

nemfogja.

nekem is mindig elkenődik pedig új, pár hónapja vettem...

legegyszerűbb megoldás ha nem fested magad...:D

2009. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hidd el h nem fogja! :DD

Használhatsz Te régit is, vagy vehetsz zsír újat .. olyan mindegy!

Nekem is ez volt mindig a kínom h folyamatosan elkenődött (nem h nap végére,már 1 órára rá nagyon csúnya volt) .. meguntam h folyton ezzel kell vesződnöm, így nem is használok már :DD

2009. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó minőségüt kell venni!
2009. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elkenődött egy időben, a szemhéjam redőjében mindig összecsúszott egy sötét vonallá. De ma már még mielőtt kifesteném szemhéjfestékkel magam, az egész szemhéjamat bekenem vékonyan alapozóval, de tényleg csak egy vékony réteg kell, aztán pedig jó alaposan bepúderezem arcpúderrel. Erre festem aztán a fekete szemhéjpúdert és tartós. Már nem szokott elmaszatolódni. Remélem tudtam segíteni.

L20

2009. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alapozóra kend rá és akkor több az esélye annak hogy rajta marad.. de nem valószinű.. a szemceruzák márcsak ilyenek.. a jobb minőségü is elmaszatolódik.. vegyél jobb minőségű szemhélytust .. énis azt használom.. és az nem kenődik el
2009. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat :D
2009. szept. 27. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:

alapozó, vagy van erre külön termék, ún. "primer", külföldről tudsz rendelni (nem tudom, van e ilyen magyarországon). emellett átlátszó púderrel púrderezd be a szemedet, akkor kicsit tovább marad fenn.

vagy a legegyszerűbb, ha van időd, pár óránként fesd újra magad:P

2009. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!