Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövéskor már vinni kell...

Fülbelövéskor már vinni kell az arany fülbevalót vagy ott adnak valamit az első napokra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Aőleg mivel a pisztyolba szabványfüli jó. és ugye azzal lövik.nem tudnak bele pl karikát tenni...de semmi mást se csak azt
2009. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, az első szavadat nem tudtam megfejteni az elütés miatt, de úgy vettem ki, hogy nem kell vinnem, ugye?
2009. szept. 26. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy másik hozzászóló vagyok, de egyébként igen, nem kell vinned magaddal:D

Ott adnak orvosi fülbevalót:)

2009. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Főleg akart lenni az első szó...csak még reggel volt nekem akkor...:$ :D


szal nem kell, pisztyolba csak az jó ami náluk van egyrészt, + az egy bontatlan ,,dobozban" van és steril, meg hát orvosi fém.

higiénia fontos, már felhasznált belőttet se lőhetnek be újra.


1-2 hétig kell hordani, forgatni sem kell.


és ha olyan a hely talán választék is va ( arany, ezüst, színes kövek )

2009. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek.
2009. szept. 27. 11:18
 6/9 anonim válasza:

Szia!


Én a saját tapasztalatomat írom le. Amikor megszületett a kislányom ott helyben kilukasztották volna a fülét ha viszek fülbevalót. :-( Igaz egy újszülött babának még nem kilövik,hanem ki szúrják a fülét, legalábbis a védőnőnk szerint. Legközelebb 6hónaposan vihettem,ekkor viszont már kilőtték és kapott egy ideiglenes fülbevalót!


Remélem tudtam segíteni!

2009. okt. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Épp tegnap intézkedtem az ügyben, választanom kellett fülbevalót, tehát először tényleg az lesz benne. Jövő héten megyünk...(Férjem azt mondta, ő nem jön be :( ,pedig a szülést végignézte, még a köldökzsinórt is elvágta:) )

Hogy viselte a babád? És kellett utána kezelni valahogy?

2009. okt. 3. 10:58
 8/9 anonim ***** válasza:

ha begyullad esetleg, akkor gyullsdácsökkentővel kell kenni.

van erre oxycort spray, bár ha a babádról van szó, akkor nem ajánlom, bár kérdzed meg a patikust, ez pirzsingekre van ugyanis, és szétfóvódik


szal inkább valamit amit amugy is hazsnálsz ha gyulladt valamije, de aptikában úgyis ajánlanak.


és az sem biztos h begyullad.


forgatni sem kell, ezt már lehet, hogy írtam.


sok ilyet láttam már.


készülj fel hogy valszeg sírni fog a kicsi eléggé, egy babát láttam eddig aki nem sírt, vagy egy másik csak később :D


de a sírás pár perc, és nem azért sír, mert fáj neki, hanem a pisztoly kattanástól ijed meg, és talán csak csípi, de ahogy enyhül csípés, nem sír, meg úgyis nyugtatod...sírásba pedig nem halnak bele...ohh hányszor sír ezen kívül :S :)

2009. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!
2009. okt. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!