Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál a...

Melyik szempillaspirál a legjobb, vízállósági szempontból?

Figyelt kérdés

Nos az én szempilláim nagyon szőkék, szinte fehérek. Alap esetben nem is látszanak. Kozmetikus barátnőm szokta tartósra festeni, ami esetemben azt jelenti, hogy 3 hét, utána ugyanúgy szőkére kikopik.

Nyáron biztosan lesz olyan, hogy nem fog rá érni, mert nyaralni megy, vagy akármi közbe jöhet. De én nem szívesen megyek ki utcára ilyen pillákkal. Tehát keresek egy olyan spirált ami teszem azt strandon is megállná a helyét. Létezik ilyen?



2013. ápr. 25. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Május végétől lehet majd kapni egy olyan Max Factor szempillaspirált, amiben valójában szempillafesték van, 3 napig tart a hatása és elvileg nem jön le semmivel, hanem 3 nap múlva el kezd kopni.
2013. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik.
2013. ápr. 25. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Veszel szempillafestéket, spirál kefével felkened, a jelzett idő után lemosod és kész is. Ehhez nem kell kozmetikus... A bolti spirálok nem vízállóak, akkor sem ha az van ráírva.
2013. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem lesz probléma. Sajnos nem gondolom, hogy manapság egy egyszerű ember megengedheti magának, hogy csak úgy 3 hétre kiruccanjon nyaralni. Szóval mielőtt elmegy a kozmetikusod nyaralni, elmész hozzá, megcsinálja a pilládat, aztán amikor hazaér, utána megint. Közbe max 2-3 nap lesz szerintem, amikor elkelhet a szempillaspirál, de akkor meg egy sima is megteszi.
2013. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném magamnak festeni, mert még barátnőm nem végezte el a sulit addig a faluban nem volt kozmetikus, így próbálkoztam már szempillát festeni, de soha többé. Nagyon ügyelten vagyok, belement és csípte a szemem. Inkább nem próbálkoznék vele.
2013. ápr. 25. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd úgyis tudni fogja, ha hosszabb időre nem lesz elérhető számodra, így meg tudjátok beszélni, h mikor menj hozzá.
2013. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sok mindenhez alkalmazkodni kell, van egy pici gyerekem, akit csak az apjára tudok hagyni, de ő pedig 4 műszakos műszakrendben dolgozik. Barátnőm egyik héten délelőttös, másik héten délutános, így mindig nehezen tudjuk megoldani.
2013. ápr. 27. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!