Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol szúrják át a fülemet...

Hol szúrják át a fülemet szülői beleegyezési papír nélkül?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és szeretnék végre fülbevalót hordani, de anyám nem engedi hogy átszúrassam a fülem. A westend tatoo-nál kérnek szülői beleegyezési nyilatkozatot, szóval oda nem mehetek (pedig az van a legközelebb).

Hol csinálnák meg nekem olyan papír nélkül?


17L



2013. júl. 5. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
akkor bármelyik kozmetikus. az durva hogy 17 évesen elkérnek ilyet tőled,piercinget is csináltathatsz pedig, vagyis debrecenben Így van. egyedül tetkóhoz szoktak szerintem.
2013. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még annó a Bijou Brigitte-ben lövettem plusz két lukat. Bár ott volt apukám, de kétlem, hogy bárkitől is kérnének amúgy engedélyt, én is kb 16 voltam, azt meg nem tudhatták, hogy apukám kísért el:D

Egyébként mért nem engedi? 17 éves vagy és ez csak egy fülbevaló, nem egész hátas sárkánytetkó.

2013. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is kell hozzá... Még az egy hetes babákban is csinálnak fülbevalót. :D

Én kb. 16 voltam és kozmetikus nem is kért semmilyen papírt. Minek? Ez csak egy fülbevaló! >.<

2013. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én a pólusban csináltattam orr piercinget és ott nem kértek szülői belegeyezést
2013. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok,nem értem most olyan gonoszat Írtam volna?:D nekem csináltak piercinget, 16 voltam és nem kértek
2013. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kozmetikus belövi bármilyen engedély nélkül. gondolj bele, sok kisbabának is átlövik. :) nem fognak személyit kérni tőled :)
2013. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
kozmetikushoz besétálsz mondod h fülbevalót szeretnél meg hogy mennyit hova(pl több lyukat egy füledbe) egy percen belül megvagy és semmi papírt nem kértek. én 13 meg 14 évesen lövettem egy szót nem szóltak :)
2013. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de! ha porcba akarsz, akkor semmiképpen ne kozmetikushoz menj, mert ott lövik, ami a porcot baromira szétroncsolhatja. azt mindenképpen szúrni kell!!
2013. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kozmetikus,vagy néhány ékszerboltban is megcsinálják.
2013. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik épeszű piercer sem szúr 18 alatt semmit neked szülői beleegyezés nélkül. Lövetni pedig SEMMIT! A tűvel ellentétben az szétroncsolja a szöveteket (és ez nem csak a porcra vonatkozik).
2013. júl. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!