Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Láttam a vaterán 10 pár...

Láttam a vaterán 10 pár műszempillát fiber anyagút szerintetek érdemes kipróbálni? Szerintem kínai és no name ragasztót lehet hozzá venni mennyire károsítja a szemet ez a ragasztó vagy a pillákat?

Figyelt kérdés

Szerintem kínai és no name ragasztót lehet hozzá venni mennyire károsítja a szemet ez a ragasztó vagy a pillákat?

Gyakorlásképpen gondoltam mielőtt felhelyezem a minőségi pillámat.



2013. aug. 2. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy inkább vegyek a DM-ben?Az jobb?
2013. aug. 2. 12:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Szerintem vegyél inkább a DM-ben és azt próbáld ki, nehogy a másik miatt esetleg kihulljanak a szempilláid...
2013. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:S hát ez az ki tudja mit raknak bele pillanatragasztót? A DM-eset próbáltad már?
2013. aug. 2. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt még műszempillám. Csak a véleményemet írtam. :) Szerintem azért egy drogériában nem árulnak / árulhatnak mindenféle kínai vackot, nem? A DM azért egy elég nagy név. Én vennék ott egyet és kész. :) Inkább X Ft-al többet fizetek, csak legyen utána is szempillám. :)
2013. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem csodálatos szempillák, de a célnak megteszik, és aki nem profi a témában, az ugyan meg nem mondja, hogy olcsó vacak. :D

Gyakorolni meg tökéletes.

Vaterán nem tudom, milyen árulnak, de gondolom ugyanaz, amit az ebayről lehet rendelni 10esével kb 300 forintért?

Az ezekhez adott ragasztó pocsék. :D Nem káros, vagy ilyesmi, legalábbis nekem nem volt tőle semmi bajom, pedig érzékeny a szemem, lencsét hordok, stb. Inkább az a gond, hogy nem ragad. :D

Pár százért kapsz rendes ragasztót. A duo-t ajánlják kb mindenhol, de szerintem azt csak netről tudod megrendelni. De ha találsz valahol, szólj! :)

2013. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen inkább olyat veszek amit kényelmesebb(ardell) viselni.Amúgy van ragasztóm csak az a probléma hogy az 6 hetes és ha nekem csak egy estére kell alváshoz le szeretném szedni....utólag vettem észre hogy olyat rendeltem.Így nem merem felragasztani.mert leoldóm sincs hozzá.Vmi tippet tudnátok mondani házilag amivel leoldhatom majd?
2013. aug. 2. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:

bent a WestEnd-be lehet kapni duo ragasztót asszem a 2. emeleten a mac mellett..de nem vagyok benne biztos! :D

egyébként a 2 fázisú sminklemosóval elméletileg lejön... csak szépen simogasd le csukott szemmel és átáztatott vattakoronggal... sajnos egy jól sikerült buli után én egyszerűen lehúztam (örültem ,hogy arra képes vagyok xDD) hát és reggel mint kiderült jött vele 1-2 tincs saját is! :D és ez a rossmanos essence pilla volt! :D

2013. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább rendelek mert sajna nem vok Bp-i.

Ezen az oldalon rendeltem Ardell műszempillát.Szerintem még fogok akkor hozzá venni DUÓ ragasztót.:)

[link]


Amúgy a hőséget mennyire bírja a műszempilla?

2013. aug. 3. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!