Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkesek vagy kozmetikusok...

Emenra kérdése:

Sminkesek vagy kozmetikusok esetleg gyakorlottabb sminkelő nők! Ez micsoda és mire használjam? KÉP LENT!

Figyelt kérdés

A minap kaptam ajándékba ezt! Gondolom valami alapozó féle lehet de nem vagyok vele tisztába pontosan és addig nem akarom értelmetlenül használni:) sminkesek vagy kozmetikusok segítenének?


Itt a kép róla:


[link]


2013. aug. 11. 19:40
 1/4 fufufinka ***** válasza:
Bem cagyok kozmetikus se profi sminkes de rendszeresen sminkelek es szeretek is..Ez egy primer vagyis sminkalap . Arra valo hogy a sminkunk tovabb tartson es sokkal jobb lesz tole az egesz smink . Ha rendszeresen sminkelsz es van primered akkor nem kell hasznalnod alapozas elott hidratalo kremet. Amellet pedig a borszint kiegyenliti es kisomitja a bort..errol a kremrol meg nem hallottam de ha bem valik be akkor tudom nagyon ajanlani a chanel primert es a YSL primert mert nagyon haznosak es tenyleg bevalltak....
2013. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. aug. 11. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ápoló hatású alapozó.
2013. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nem primer ... ez egy bb creme szeru alapozo azaz szinezett hidratalo


es ezt onnen tudom h tudok nemetul es ra van irva :D:D

2013. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!