Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen időközönként tisztítját...

Milyen időközönként tisztítjátok a sminkecseteiteket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A púderecsetet próbálom minél gyakrabban, de most csak egy darabom van, azért igyekszem hétvégén kimosni. :D De nem használom folyton, szóval nem vészes, de majd veszek egy váltást neki. :D

A szemes ecseteket is le szoktam tudni akkor, vagy ha erősebb sminket készítek valamiért, akkor kénytelen vagyok kimosni. :D

A kezemet meg minden használat előtt és után. :D Bár nem szabvány ecset, az tény.

2013. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajna sehol nem találok sebbenzint, de ha lenne, akkor kb havonta.
2013. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. havonta-2 havonta. Tudom gyakrabban kéne, de mindig elfelejtem. :D Ezek a szemhéjpúder és púderecsetek. Az alapozóecsetet minden használat után le szoktam törölni nedves törlőkendőn, meg néha azt is kimosom. Mondjuk mostanában mindig kézzel viszem fel az alapozót, úgyhogy nincs ilyen gond. Már megrendeltem egy 5 db-os ecsetkészletet, ezt már elterveztem, hogy mivel tuti naponta fogom használni, így gyakrabban mosom meg cserélgetem őket.
2013. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hetente :)
2013. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hetente

.

.

.

kellene, de sajnos mindig elfelejtem, úgyhogy inkább havonta. Sminkelés után nedves törlőkendővel le szoktam törölgetni, de azért az mégsem ugynaz. Evvan.

2013. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!