Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem találom magam szépnek,...

Nem találom magam szépnek, nincs önbizalmam, pedig azért igényes vagyok! Kinek mutathatnék képet, hogy tudjon véleményt adni, esetleg min változtassak, és mit emeljek ki magamon, valamint hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, ma volt az első napom az új suliban, egész jó volt..:) De nincs

önbizalmam, márpedig az a barátkozáshoz is adna némi löketet, könnyebben menne tőle. Esetleg valaki benne van, hogy küldhetek neki képet, és ŐSZINTE véleményt adna rólam, min változtassak, mit emeljek ki, és hogy szerezzek egy is önmagamba vetett hitet? nagyon hálás lennék!:)



2013. szept. 2. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldj:) őszinte leszek teljes mértékben:'))
2013. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítek:) Küldj képet nyugodtan :)

17/L

2013. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is segítek :)
2013. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Küldhetsz.:)

Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok/voltam csak én egy évvel előtted vagyok.:D Mindig is önbizalom hiányos voltam, de az új társaságban még jobban az lettem. Senkit nem ismertem az új suliban és elég nehezen ment először a barátkozás, de azért év végére sokakkal jóba lettem.:)

2013. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet. :)

17/L

2013. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem is küldj:))

velem is ez volt egyébként,első két évem az új suliban nagyon rossz volt,aztán utolsó két évben barátkoztam össze pár csajszival,de abban az esteben is ők jöttek oda hozzám,nem fordítva,most egyetemre megyek,és megint félek ettől,főleg a koleszon hogy hogyan fogok barátkozni

l/19

2013. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

johet

15/L

2013. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz ha gondolod.
2013. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
jöhet :)
2013. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szeretnéd, ha egy kicsit növelnénk az egódat? ;)


Küldj nekem is.


Jó szemem kiszúrni, hogy mi az amin lehet és kell is változtatni. De a külső nem elég még ha bobázó is vagy. Egyszerűen fogd magad és nézd a többi embert embernek és nem isteneknek csak ugyanolyan emberek mint te akik ugyanúgy új élethelyzetbe kerültek mint te és biztosan ugyanúgy kétségbe vannak esve mint te. :)

2013. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!