Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az industrial piercingemet...

Az industrial piercingemet mennyi ido után vehetem ki megtísztítani?

Figyelt kérdés
Most van benne,kb.1honapja.

2013. szept. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyulási idő minimum fél év, az előtt semmiképp. De érdemes vele szalonba visszamenni a cserére.
2013. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kicserélni akarom,csak kivenni,hogy megtisztítsam a sebet,meg a piercinget.szoval akkor fél év elott semmiképp?addig nem lesz semmi baja ugye?de persze addigis tisztítom korulotte...:)
2013. szept. 26. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszeded, akkor már ugyanott vagy mintha cserélnéd. Körülötte tiszta fülpiszkálóval tisztogathatsz, de a legjobb, ha hagyod békében gyógyulni. Az industrial nagyon problémás piercing, ne kockáztass vele.
2013. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem problémásabb pirszing mint akármelyik másik. Ha úgyérzed, hogy nem fáj már kiveheted. 1 hónap után én lecseréltem, és semmi baja nem lett. Már 3 éve megvan. Nem beszélek hülyeséget még mielőtt valaki letámadna. :) 14 pirszingem van :*
2013. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!