Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehetne szebb a szemöld...

Hogyan lehetne szebb a szemöldököm?

Figyelt kérdés
magamnak szedem, szerintem egész jól, csak nem olyan sűrű mint szeretném. tetováltatni annyire nem szeretném mert az nekem természetellenes lenni, gondoltam sminkkel oldom meg, csak félek, hogy azt meg napközben elkenem, mert nagyon sokat matatok az arcomnál napközben. köszönöm a segítséget

2013. okt. 15. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
szemöldökceruza szerintem, azzal kitöltheted a helyeket közte. Vigyázz a színválasztással, én először nagyon viláosat vettem, az barátnőnél kötött ki. Nem kenődik el szerintem, mármint ha nem direktbe a szemöldököd birizgálod. Egy próbát megér.
2013. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!